Ne prikazuj ovu poruku ponovo

Posao: Monter - serviser

Konkuriši za ovaj posao
Pošaljite oglas prijatelju

Više poslova iz kategorije

Elektronika, Elektrotehnika, Telekomunikacije

Poslovi na istoj lokaciji

Pančevo

Kompanija:
MadNet d.o.o.
Adresa:
Dr Žarka Fogaraša 37, Dr Žarka Fogaraša 37

Ako si avanturista, ako želiš da svakodnevno uživaš u najlepšim panoramama Srbije, ako voliš adrenalin i želiš da stekneš nova znanja, ako si vozač i služiš se engleskim jezikom, ti si taj! Javi se!

MadNet traži nove montere

Opis posla:
  • instalacija, servisiranje i održavanje antena i antenskih sistema
  • rad na terenu
  • radno mesto sa povišenim rizikom

 Uslovi:

  • srednja stručna sprema (elektrotehnika poželjno, nije obavezno)
  • vozačka dozvola B kategorije (obavezno)
  • poznavanje engleskog jezika
  • znanje rada na računaru (OS Windows)
  • sposobnost rada u timskom okruženju
  • pouzdanost, sistematičnost i preciznost
  • želja za učenjem i sticanjem novih znanja

Očekujemo Vaše prijave.

Lokacija posla:
- Pančevo
Kategorija:
- Elektronika, Elektrotehnika, Telekomunikacije
Nivo obrazovanja:
Minimum: III Stepen - SSS srednja škola (3 godine)
Rad na računaru:
Potrebna znanja:  Osnove korišćenja računara (Opšte)

Trajanje oglasa:
18.5.2018. do 2.6.2018.