Ne prikazuj ovu poruku ponovo

Posao: Magacioner - Trgovac

Konkuriši za ovaj posao
Pošaljite oglas prijatelju

Poslovi na istoj lokaciji

BeogradZemun

Kompanija:
S.R.M.A. d.o.o.
Adresa:
Zemun, Vojni put 165C/2

Kompaniji koja se preko 25 godina bavi maloprodajom i veleprodajom građevinskog materijala, izvođenjem građevinskih radova i inženjeringom, je za jačanje unutrašnje organizacije i podršku daljem razvoju poslovanja, potrebna osoba izuzetnih kvaliteta za poziciju:

MAGACIONER - TRGOVAC

Mesto rada: ZEMUN - BEOGRAD

3 (tri) IZVRŠIOCA

USLOVI:

  • Obrazovanje: minimum SSS
  • Minimum 1 (jedna) godina radnog iskustva na istim ili sličnim poslovima
  • Minimum osnovni nivo znanja rada na računaru
  • Poznavanje građevinskog materijala
  • Iskustvo u odnosima/komunikaciji sa kupcima
  • Izgrađene sposobnosti planiranja, analize, organizacije i spremnost na timski rad
  • Dinamičan i samostalan kandidat, sa naglašenom inicijativom i željom za uspehom
  • Kandidati moraju biti sa teritorije grada za koji konkurišu

OPIS POSLA:

  • Rad u magacinu na prijemu, uskladištenju i izdavanju robe
  • Rad u prodaji sa kupcima i pružanje korisnih informacija
  • Učestvovanje u svim prodajnim aktivnostima kompanije

Mi nudimo dinamičnu i odgovornu poziciju uz stimulativne uslove rada i mogućnost daljeg profesionalnog razvoja.

Ukoliko smatrate da možete doprineti daljem unapređenju naših prodajnih rezultata u Srbiji, molimo Vas da svoju prijavu i biografiju, pošaljete elektronskim putem, sa naznakom za koje radno mesto konkurišete i imenom grada za koji konkurišete.

Biće kontaktirani samo kandidati koji uđu u uži izbor.

Lokacija posla:
- Beograd
- Zemun
Kategorija:
- Trgovina na veliko
- Trgovina na malo
- Skladišta i magacini
Nivo obrazovanja:
Minimum: III Stepen - SSS srednja škola (3 godine)
Maksimum: VI-2 Stepen - VS visoko obrazovanje (3 godine)
Rad na računaru:
Potrebna znanja:  Korišćenje interneta i elektronske pošte (Opšte), Osnove korišćenja računara (Opšte)

Trajanje oglasa:
12.7.2018. do 27.7.2018.