Ne prikazuj ovu poruku ponovo

Posao: Konsultant prodaje

Konkuriši za ovaj posao
Pošaljite oglas prijatelju

Više poslova iz kategorije

Komercijala, Prodaja

Poslovi na istoj lokaciji

Beograd

Kompanija:
Tactum Company d.o.o.

Tactum Company d.o.o., ekskluzivni uvoznik i distributer L’amorage kozmetike.
Verujemo da naša koža zaslužuje više od same nege – zaslužuje najbolje! Zato stručnjaci L’Amorage Laboratorije ulažu sve svoje vreme i znanje  u izradu naprednih linija profesionalnih kozmetičkih proizvoda koji nam pomažu da sačuvamo i zaštitimo prirodnu lepotu naše kože. Naša inovativna kozmetika za negu lica, tela i kose je svakako jedinstvena, jer koristi daleko najviše aktivnih učinkovitih materija u svakom proizvodu. Profesionalnu liniju stvaramo pomoću najnovijih tehnologija na osnovu  najvećeg broja naučnih istraživanja koja su do sada poznata.

Pozivamo Vas da postanete deo našeg uspešnog tima i konkurišete za poziciju

Konsultant prodaje za Beograd

Opis posla:

  • Prodaja kozmetičkih proizvoda, premium kvaliteta, namenjenih za negu kože
  • Edukacija, briga i savetovanje klijenata
  • Obilazak i servis klijenata

Vi:

  • Volite rad sa ljudima
  • Timski ste igrač
  • Posedujete želju za stalnim učenjem i usavršavanjem
  • Energični ste, pozitivni i proaktivni
  • Usmereni ste na postizanje ciljeva

Uslovi:

  • SSS/VSS
  • Vozačka dozvola B kategorije – aktivan vozač
  • Poželjno iskustvo u direktnoj prodaji
  • Poznavanje MS office paketa
  • Znanje engleskog jezika

Mi nudimo:

  • Stimulativno i dinamično radno okruženje
  • Odličnu zaradu, nagrade i mogućnost napredovanja
  • Službeni auto
  • Obuku i uvođenje u posao
  • Profesionalnu podršku i neophodna  sredstva za uspešan rad

Očekujemo Vaše prijave.

Lokacija posla:
- Beograd
Kategorija:
- Komercijala, Prodaja
Nivo obrazovanja:
Minimum: IV Stepen - SSS srednja škola (4 godine)
Maksimum: VII-1 Stepen - VSS visoka stručna sprema
Trajanje oglasa:
12.7.2018. do 11.8.2018.