Ne prikazuj ovu poruku ponovo

Posao: Elektromonter - instalater

Konkuriši za ovaj posao
Pošaljite oglas prijatelju

Više poslova iz kategorije

Elektronika, Elektrotehnika, Telekomunikacije

Poslovi na istoj lokaciji

Beograd

Kompanija:
Elingzo d.o.o.

ELINGZO d.o.o. je kompanija osnovana 1999. godine u Beogradu. Skoro dve decenije uspešno se bavimo projektovanjem i izvođenjem elektroinstalacionih radova jake i slabe struje u stambenim, poslovnim i industrijskim objektima kao i izvođenjem elektromontažnih radova na elektroenergetskim objektima - trafo-stanicama, niskonaponskim i srednjenaponskim nadzemnim i kablovskim vodovima. Pored navedenog, kompanija se bavi i uvozom i prodajom elektromaterijala, alata i mašina poznatih italijanskih firmi Tesmec S.p.A., Cembre S.p.A.  i Work Italia S.r.l.

Zbog proširenja obima posla, potreban  nam je:

ELEKTROMONTER- INSTALATER

 (10 izvršilaca – Beograd)

Opis poslova:

  • Izvođenje elektromontažnih i elektroinstalaterskih radova kao što su montaža električnih instalacija, montaža elektroenergetskih postrojenja, izrada gradilišnih priključaka, montaža razvodnih ormara i priključnih kablova, polaganje kablova u rovove, ispitaivanje električnih instalacija, ugradnja rasvetnih tela i opreme i sl.
  • Obavljanje poslova po nalogu rukovodilaca gradilišta, inženjera i tehničkog direktora.

Uslovi:

  • Minimum III ili IV stepen elektrotehničke struke
  • Iskustvo na sličnim poslovima je poželjno ali u obzir dolaze i kandidati bez iskustva koji su spremni da rade i brzo usvajaju nova znanja
  • Sposobnost rada na visini (pozitivna ocena na lekarskom pregledu za rad na visinini)
  • Vozačka dozvola minimum B kategorije (poželjno i C kategorije)
  • Preciznost u radu, odgovornost, samoiniocijativnost, sposobnost za timski rad i rad u dinamičnom okruženju na gradilištu

Nudimo:

  • Rad u stabilnoj kompaniji koja je u stalnom porastu
  • Rad u dinamičnom ali prijatnom i kolegijalnom radnom okruženju
  • Redovna i stimulativna primanja u skladu sa Vašim iskustvom i zalaganjima
  • Mogućnost eksterne i interne edukacije

Napomena:

  • Radnicima koji nisu sa područja grada Beograd (iz unutrašnjosti) je obezbeđen smeštaj u trokrevetnim, klimatizovanim sobama i večera.
  • Rad je uglavnom na gradlištima na teritoriji Beograda ali je, u zavisnosti od ugovorenog posla, moguć terenski rad po unutrašnjosti Srbije. U tom slučaju radnicima su obezbeđeni smeštaj i ishrana.

Ako posedujete navedena znanja i veštine i želite postati deo našeg tima, molimo Vas da CV dostavite elektronskim putem .

Biće kontaktirani samo kandidati koji uđu u uži izbor.

Lokacija posla:
- Beograd
Kategorija:
- Elektronika, Elektrotehnika, Telekomunikacije
Nivo obrazovanja:
Minimum: III Stepen - SSS srednja škola (3 godine)
Trajanje oglasa:
13.7.2018. do 28.7.2018.