Ne prikazuj ovu poruku ponovo

Posao: Inženjer elektrotehnike

Konkuriši za ovaj posao
Pošaljite oglas prijatelju

Više poslova iz kategorije

Elektronika, Elektrotehnika, Telekomunikacije

Poslovi na istoj lokaciji

Beograd

Kompanija:
Elingzo d.o.o.

ELINGZO d.o.o. je kompanija osnovana 1999. godine u Beogradu. Skoro dve decenije uspešno se bavimo projektovanjem i izvođenjem elektroinstalacionih radova jake i slabe struje u stambenim, poslovnim i industrijskim objektima kao i izvođenjem elektromontažnih radova na elektroenergetskim objektima - trafo-stanicama, niskonaponskim i srednjenaponskim nadzemnim i kablovskim vodovima. Pored navedenog, kompanija se bavi i uvozom i prodajom elektromaterijala, alata i mašina poznatih italijanskih proizvođača Tesmec S.p.A., Cembre S.p.A.  i Work Italia S.r.l.

Zbog proširenja obima posla, potreban  nam je:

INŽENJER ELEKTROTEHNIKE

(1 izvršilac sa iskustvom – Beograd)

Opis poslova:

  • Izrada i obrada kompletnog tehničkog dela ponude / predmera i predračuna u skladu sa zahtevima tendreske dokumentacije i zahtevima i specifikacijom naručilaca / investitora
  • Organizovanje i praćenje realizacije projekata, saradnja sa investitorom i kooperantima
  • Definisanje i predlaganje tehničkih rešenja I učestvovanje u izradi projektno-tehničke dokumentacije
  • Konstantno nadgledanje i vršenje evaluacije projekata i procene rezultata i prezentovanje izveštaja nadređenom rukovodiocu o progresu projekta
  • Organizuje celokupan rad gradilišta kada bude imenovan kao rukovodilac (raspoređuje radnike prema definisanoj dinamici radova, organizuje i planira nabavku materijala za gradilište čiji je rukovodilac, vodi građevinski dnevnik i građevinsku knjigu, vodi evidenciju o svakodnevnom prisustvu svih radnika na gradilištu čiji je rukovodilac, popunjava evidenciju o broju radnih časova i učinku svakog radnika itd)
  • Dostavlja podatke nadleznoj službi za izradu računa i/ili situacija, obračun izvedenog stanja, obračun naknadnih radova i viškova radova
  • Kombinovani rad u kancelariji i na terenu - gradilištu
  • Saradnja magacinom i sektorom nabavke i opštih I pravnih poslova sa ostalim inženjerima i tehničkim direktorom.

Uslovi:

  • Diplomirani inženjer elektrotehnike ili inženjer elektrotehnike (VII ili VI stepen elektrotehničke struke)
  • Obavezno iskustvo na istim / sličnim poslovima
  • Poznavanje rada na računaru – OFFICE paket (Word, Excel...), Outlook, AutoCAD
  • Vozačka dozvola B kategorije (aktivan vozač)

Od vas tražimo:

  • Samoinicijativnost u radu i samoorganizovanost
  • Timski duh
  • Posvećenost, preciznost, strpljivost i analitičnost
  • Sklonosti ka stalnom stručnom usavršavanju
  • Smisao za nalaženje rešenja i otklanjanje tehničkih problema na licu mesta

Nudimo:

  • Rad u stabilnoj kompaniji koja je u stalnom porastu
  • Rad u dinamičnom ali prijatnom i kolegijalnom radnom okruženju
  • Redovna i stimulativna primanja u skladu sa Vašim iskustvom i zalaganjima

Ako posedujete navedena znanja i veštine i želite postati deo našeg tima, molimo Vas da CV dostavite elektronskim putem .

Biće kontaktirani samo kandidati koji uđu u uži izbor.

Lokacija posla:
- Beograd
Kategorija:
- Elektronika, Elektrotehnika, Telekomunikacije
Nivo obrazovanja:
Minimum: VII-1 Stepen - VSS visoka stručna sprema
Trajanje oglasa:
13.7.2018. do 28.7.2018.