Ne prikazuj ovu poruku ponovo

Posao: Mesar i kasir/ka

Konkuriši za ovaj posao
Pošaljite oglas prijatelju

Više poslova iz kategorije

Trgovina na maloZanatske uslugeOstalo

Poslovi na istoj lokaciji

Beograd

Poslovni adresar Srbije
Opis kompanije:

Partners&Orka d.o.o. je privredno društvo koje pruža širok dijapazon usluga iz domena marketinga, konsaltinga, zapošljavanja, pravnih poslova, ljudskih resursa, privremenog zapošljavanja i ostalih aktivnosti koje su neophodne za poslovanje Vaše kompanije.

Kompanija:
Partners&Orka
Adresa:
Beograd, Durmitorska 14

Partners and Orka, reklamna agencija iz oblasti ljudskih resursa, radi zakup oglasnog prostora za svog cenjenog klijenta- kablovskog operatera, koji  za svoje potrebe potražuje  radnika  na  poslovima

Potreban

Mesar i Kasir/Kasirka

Mesto rada: Beograd

Opis poslova:
Mesar:

  • Usluživanje kupaca i pomoć pri kupovini
  • Praćenje stanja zaliha i kvaliteta robe
  • Prijem i izlaganje robe u skladu sa procedurama
  • Održavanje čistoće na radnom mestu
  • Obrada i priprema mesa za prodaju

Kasir/ka:

  • Utvrđivanje novčanog stanja u kasi na početku radnog dana
  • Rad na kasi, naplata kupljene robe od kupaca
  • Provera prometa na kraju radnog dana
  • Upoređvanje prometa sa stanjem u kasi
  • Vođenje evidencije o dnevnom prometu
  • Razvrstavanje čekova, uplatnica i kopija računa kreditnih kartica

Uslovi rada su:
Mesar:

  • Radno iskustvo minimum 2 godine na poziciji mesara
  • Minimum SSS prehrambenog smera
  • Spremnost za samostalni i timski rad

Kasir/ka:

  • Radno iskustvo minimum 1 do 2 godine
  • Brzina, odgovornost, ljubaznost
  • Znanje rada na kasi
  • Sklonost ka administrativnim poslovima

Nudimo:
Mesar:

  • Redovna  primanja, plata na osnovu iskustva
  • Ugovor o radu na neodređeno vreme
  • Rad u skladnom timu i prijatnom okruženju
  • Mogućnost napredovanja

Kasir/ka:

Kandidati koji su zainteresovani za ovu vrstu radnog angažovanja i ispunjavaju uslove konkursa svoju radnu biografiju mogu doneti lično na adresu

Durmitorska 14, Beograd ili proslediti elektronski.

Bliže informacije se mogu dobiti na kontakt telefone 060/3313666; 011/2683-486; Internet stranica: http://partners-orka.co.rs/

Kandidati koji prijave dostavljaju putem elektronske pošte saglasni su da se njihovi podaci mogu koristiti za potrebe selekcije i prosleđivanje kandidata na osnovu zakona o zaštiti podataka.

Oglas je aktuelan 15 dana od dana postavke oglasa.

Lokacija posla:
- Beograd
Kategorija:
- Trgovina na malo
- Zanatske usluge
- Ostalo
Nivo obrazovanja:
Minimum: III Stepen - SSS srednja škola (3 godine)
Maksimum: V Stepen - VKV - SSS srednja škola
Trajanje oglasa:
7.12.2018. do 22.12.2018.