Preuzmite android aplikaciju odmah!
Ne prikazuj ovu poruku ponovo

Posao: Inženjer ekologije i zaštite životne sredine

Poslovi na istoj lokaciji

Inostranstvo

Konkurs za oglas "Inženjer ekologije i zaštite životne sredine" kompanije Partners&Orka je istekao i konkurisanje na oglas je onemogućeno!

Opis kompanije:

Partners&Orka d.o.o. je privredno društvo koje pruža širok dijapazon usluga iz domena marketinga, konsaltinga, zapošljavanja, pravnih poslova, ljudskih resursa, privremenog zapošljavanja i ostalih aktivnosti koje su neophodne za poslovanje Vaše kompanije.

Kompanija:
Partners&Orka
Adresa:
Beograd, Durmitorska 14

Partners and Orka radi zakup oglasnog prostora za svog cenjenog klijenta- francusku firmu Valgo, koja radi na projektu uklanjnja otpada u
Crnoj Gori (Herceg Novi), i za svoje potrebe traži stručnjake na poziciji:

Inženjer ekologije i zaštite životne sredine

sa iskustvom za rad u Crnoj Gori.
Mesto rada: Bijela (Herceg Novi)

Opis poslova:

  • Nadgledanje i organizacija uklanjanja otpada.

Uslovi rada su:

  • Diplomirani inžinjeri ekologije, zaštite životne sredine.
  • U obzir može doći i diploma metalurškog ili mašinskog fakulteta, ali lice treba imati iskutsva u gorepomenutim oblastima ili u oblasti depolucije, remidijacije, geologije
  • Radno iskustvo - 5 godina
  • Veoma dobro poznavanje engleskog jezika
  • Poznavanje rada na računaru (visok nivo)
  • Lice da nije osuđivano ili pod istragom

Nudimo:

  • Zaradu od 1500 eura, sa tendencijom povećanja
  • Ugovor o radu na određeno, sa tendencijom produžetka
  • Rad u dinamičnom i izrazito podsticajnom radnom okruženju kao i mogućnost za usavršavanjem
  • Opremu za rad
  • Bezbednost i zdravlje na radu i svi benefiti iz radnog odnosa zemlje zaposlenja
  • Isti status radnika iz zemlje zaposlenja
  • Izrada viza i radnih papira o trošku poslodavca

Kandidati koji su zainteresovani za ovu vrstu radnog angažovanja i ispunjavaju uslove konkursa svoju radnu biografiju ukoliko su u mogućnosti mogu proslediti elektronskim putem.

Kandidati koji prijave dostavljaju putem elektronske pošte saglasni su da se njihovi podaci mogu koristiti za potrebe selekcije i prosleđivanje kandidata na osnovu zakona o zaštiti podataka.

Lokacija posla:
- Inostranstvo
Kategorija:
- Prirodne nauke, Biologija, Fizika, Matematika, Ekologija
Nivo obrazovanja:
Minimum: VII-1 Stepen - VSS visoka stručna sprema
Trajanje oglasa:
27.12.2018. do 11.1.2019.