Preuzmite android aplikaciju odmah!
Ne prikazuj ovu poruku ponovo

Posao: Web designer & copywriter

Konkuriši za ovaj posao
Pošaljite oglas prijatelju

Poslovi na istoj lokaciji

Južna SrbijaNiš

Kompanija:
Jakov Sistem d.o.o.
Adresa:
Niš, PC Zona III, lokal 69, Bulevar Nemanjića 25a

Jakov Sistem d.o.o. sa sedištem u Nišu, raspisuje konkurs za posao za 1 osobu (muškog ili ženskog pola) za radno mesto:

Web designer & copywriter
(junior - početni nivo)

Za obavljanje ovog posla potrebno je:

  • Poznavanje HTML/CSS jezika
  • Poznavanje JavaScript i jQuery
  • Poznavanje WordPress CMS-a na naprednom nivou
  • Poželjno osnovno poznavanje Joomla CMS-a
  • Osnovno razumevanje koncepta SEO, SEF i SEM optimizacije i primena istih
  • Poznavanje Adobe CS paketa (Photoshop, Illustrator, Flash, Dreamweaver)
  • Osnovno poznavanje računara, računarskih komponenti i uopšteno IT opreme
  • Poznavanje Office paketa (sa naglaskom na Excel)
  • Rad na internetu
  • Osnovno znanje engleskog jezika
  • Razumevanje web-a i istraživanje novih mogućnosti u oblasti online prodaje

Opis posla:

  • Održavanje internih projekata - web sajtova:
    jakovsistem.com, mojabicikla.rs, decijeigracke.com, alationline.com
  • Izrada i održavanje sajtova klijenata
  • Priprema i uređivanje tekstova i sadržaja u HTML formatu
  • Osmišljavanje i realizacija promo kampanja
  • Učestvovanje u kreiranju i vođenju Pay-Per-Click kampanja
    (Google Ads, Facebook i Instagram reklama)
  • Email marketing - dizajn newsletter-a i praćenje kampanja

Opšti uslovi:

  • Veoma razvijena analitičnost, sistematičnost i tačnost u radu
  • Kreativnost, odgovornost, posvećenost detaljima, timski rad
  • Najmanje SSS
  • Poželjna vozačka dozvola

Prijave i CV (isključivo na srpskom jeziku) slati elektronskim putem.

Lokacija posla:
- Južna Srbija
- Niš
Kategorija:
- Umetnost, Dizajn
- Informatika - software
- Advertising, PR, Marketing
Nivo obrazovanja:
Minimum: IV Stepen - SSS srednja škola (4 godine)
Trajanje oglasa:
11.2.2019. do 13.3.2019.