Ne prikazuj ovu poruku ponovo
Od sada LAKO DO POSLA i na mobilnom telefonu!
Preuzmite android aplikaciju odmah!
Ne prikazuj ovu poruku ponovo

Posao: KV Bravar monter, Bravar cevar, Zavarivač (TIG)

Poslovi na istoj lokaciji

Inostranstvo

Konkurs za oglas "KV Bravar monter, Bravar cevar, Zavarivač (TIG)" kompanije Partners&Orka je istekao i konkurisanje na oglas je onemogućeno!

Opis kompanije:

Partners&Orka d.o.o. je privredno društvo koje pruža širok dijapazon usluga iz domena marketinga, konsaltinga, zapošljavanja, pravnih poslova, ljudskih resursa, privremenog zapošljavanja i ostalih aktivnosti koje su neophodne za poslovanje Vaše kompanije.

Kompanija:
Partners&Orka
Adresa:
Beograd, Durmitorska 14

Partners&Orka reklamna agencija i agencija za zapošljavanje
za svoga klijenta građevinku firmu  iz Hrvatske, radi zakup oglasnog prostora i potražnju za kandidatima na poziciji:

KV Bravar monter, Bravar cevar, Zavarivač - TIG proces varenja

m/ž
Potreban je veći broj izvršilaca posla (50)
Mesto rada: Država Hrvatska, Zagreb i Rijeka

Opis posla pozicija Bravar:

  • Samostalni bravar monter, bravar cevar  sa poznavanjem nacrta
  • Održavanje čistoće radnog mesta i radnog okruženja
  • Poštovanje propisa o kvalitetu i pridržavanje mera o bezbednosti i zdravlja na radu

Opis posla pozicija Zavarivač TIG postupak varenja:

  • Samostalni zavarivač TIG postupak varenja, zavarivanje cevi
  • Posedovanje atesta TIG postupak varenja/ mogućnost za polaganje atesta za kvalifikovanog zavarivača

Uslovi:

  • Srednji stepen stručne spreme
  • Minimum 2 godine radnog iskustva na istim ili sličnim poslovima

Poslodavac obezbeđuje:

  • Ugovor o radu na određeno vreme od 1 godine uvjetovan radnom dozvolom.
  • Mogućnost produljenja ukoliko se ispune radne obaveze.
  • Probni rad u trajanju od mesec dana
  • Početna satnica od 5-7 eura
  • Obezbedjen prevoz sa posla I na posao
  • Obezbeđen smeštaj i jedan obrok
  • Izrada viza i radnih dozvola o trošku poslodavca
  • Bezbednost i zdravlje na radu

Kandidati koji ispunjavaju uslove za rad i zainteresovani za ovu vrstu radnog angažovanja svoju radnu biografiju mogu poslati elektronskim putem.

Kontakt telefoni za bliže informacije:
+381 64 126 00 55 viber
+381 11 26 83 486

Napomena:
Kandidati koji prijave dostavljaju putem elektronske pošte saglasni su da se njihovi podaci mogu koristiti za potrebe selekcije i prosleđivanja kandidata na osnovu Zakona o zaštiti podataka.
Usluge agencije su besplatne za kandidate.

Lokacija posla:
- Inostranstvo
Kategorija:
- Mašinstvo, Metalurgija, Rudarstvo, Geologija
- Zanatske usluge
Nivo obrazovanja:
Minimum: III Stepen - SSS srednja škola (3 godine)
Maksimum: V Stepen - VKV - SSS srednja škola
Trajanje oglasa:
15.10.2020. do 30.10.2020.