Preuzmite android aplikaciju odmah!
Ne prikazuj ovu poruku ponovo

Posao: Radnici/Radnice u ugostiteljstvu

Konkuriši za ovaj posao
Pošaljite oglas prijatelju

Više poslova iz kategorije

Turizam, Ugostiteljstvo, Putovanje

Poslovi na istoj lokaciji

Beograd

Kompanija:
O.S.Z. ZERO
Adresa:
Beograd, Mokroluška 126g

Potrebni:

Radnici/Radnice za rad na servisu u ugostiteljskom objektu

sa ili bez iskustva za rad sa gostima unutar restorana

 Lokacija posla: Beograd

Opis posla:

  • Energičan posao, odlični uslovi sa mogućnošću konstantnog napredovanja u okviru jednog od najpoznatijih ugostiteljskih objekata.

  • Kreiranje burita, osmišljavanje sastojaka, dodavanje i motanje burita

 Kandidatima nudimo:

  • Početna plata 45000, sa opcijom angažovanja i pola-radnog vremena (5 radnih dana)

Ukoliko ste komunikativni, ažurni, pedantni, imate do 30 godina, prijavite se i budite deo tima jednog od najpoznatijih ugostiteljskih objekata.

Prilikom konkurisanja obavezno dostaviti Vaš CV.

Lokacija posla:
- Beograd
Kategorija:
- Turizam, Ugostiteljstvo, Putovanje
Nivo obrazovanja:
Svi nivoi obrazovanja
Trajanje oglasa:
7.4.2021. do 7.5.2021.