Preuzmite android aplikaciju odmah!
Ne prikazuj ovu poruku ponovo

Posao: Diplomirani građevinski inženjer

Više poslova iz kategorije

Gradjevinarstvo, Arhitektura, Geodezija

Poslovi na istoj lokaciji

Beograd

Konkurs za oglas "Diplomirani građevinski inženjer" kompanije GK d.o.o. Beograd je istekao i konkurisanje na oglas je onemogućeno!

Kompanija:
GK d.o.o. Beograd
Adresa:
Beograd, Vuka Vrčevića bb

Usled povećanja obima posla

raspisujemo konkurs za poziciju:

Diplomirani građevinski inženjer

(1 do 2 izvršioca u Beogradu)

Opis posla i odgovornosti:

  • Planiranje, organizacija i praćenje izgradnje objekata
  • Praćenje usklađenosti izgradnje sa zakonskim propisima I standardima
  • Pregled, dorada i razrada projektne dokumentacije

Traženi uslovi:

  • VII stepen stručne spreme, diplomirani inženjer
  • Licenca odgovornog izvođača (800 ili  410/411)
  • Minimum 5 godine radnog iskustva u oblasti visokogradnje pri izvođenju, organizaciji i rukovođenju objekta.

Potrebna znanja:

  • Korisnički nivo engleskog jezika
  • Korisnički nivo AutoCAD softvera
  • Korisnički nivo Primavera/MS Project softvra
  • Koisnički novo Microsoft Office paketa (Word, Excell i Outlook)
  • -Vozačka dozvola B kategorije

Vašu prijavu sa kompletnom dokumentacijom, detaljan CV na srpskom jeziku, motivaciono pismo, preporuke i sertifikate, možete poslati elektronski.

Unapred se zahvaljujemo na interesovanju.

Lokacija posla:
- Beograd
Kategorija:
- Gradjevinarstvo, Arhitektura, Geodezija
Nivo obrazovanja:
Minimum: VII-1 Stepen - VSS visoka stručna sprema
Trajanje oglasa:
5.7.2022. do 20.7.2022.