Preuzmite android aplikaciju odmah!
Ne prikazuj ovu poruku ponovo

Posao: Medicinska sestra - tehničar za ambulantnu negu

Više poslova iz kategorije

Zdravstvo, Medicina, Veterina

Poslovi na istoj lokaciji

Inostranstvo

Konkurs za oglas "Medicinska sestra - tehničar za ambulantnu negu" kompanije Partners&Orka je istekao i konkurisanje na oglas je onemogućeno!

Opis kompanije:

Partners&Orka d.o.o. je privredno društvo koje pruža širok dijapazon usluga iz domena marketinga, konsaltinga, zapošljavanja, pravnih poslova, ljudskih resursa, privremenog zapošljavanja i ostalih aktivnosti koje su neophodne za poslovanje Vaše kompanije.

Kompanija:
Partners&Orka
Adresa:
Beograd, Durmitorska 14

Partners&Orka, reklamna agencija iz oblasti ljudskih resursa za svog renomiranog
klijenta iz Nemačke, zbog povećanog obima posla, potražuje veći broj medicinskih
sestri - tehničara za rad u bolnicama i domovima starih lica u Nemačkoj.
Pozicija:

Medicinska sestra - tehničar za ambulantnu negu

m/ž
Mesto rada: Bielefeld, Nemačka
Broj izvršilaca: 50 - 100 kandidata

Opis posla:

  • Nega pacijenta
  • Obezbeđivanje individualne nege pacijentu
  • Praćenje zdravstvenog stanja pacijenta
  • Pomaganje pacijentima u svakodnevnim aktivnostima
  • Pripremanje i davanje propisane terapije
  • Pomoć korisnicima pri održavanju lične higijene

Uslovi:

  • SSS – medicinska škola svih smerova
  • Prednost posedovanje državnog ispita, ali ne i obavezan uslov
  • Znanje nemačkog jezika A2-B1
  • Iskustvo u radu na istim pozicijama minimum 6 meseci
  • Neophodno posedovanje vozačke dozvole B kategorije
  • Odgovornost, komunikativnost, strpljenje i razumevanje za probleme sa kojima se nose stara lica

Poslodavac obezbeđuje:

  • Ugovor o radu određeno/neodređeno vreme
  • Mesečna zarada za 40 sati nedeljnog rada od 3000eur plus doplata za nedelju i praznike (satnica od 17eur)
  • Izradu radne i boravišne dozvole za kandidate NON EU
  • Smenski rad, prva smena 06:00 – 14:00, druga smena 14:00 – 22:00 i treća smena 22:00 – 06:00
  • Privatno zdravstveno osiguranje
  • Obezbeđen obrok i smeštaj za prva dva meseca
  • Bezbednost i zdravlje na radu
  • Oprema za rad

Napomena:
Kandidati koji su zainteresovani za ovu vrstu radnog angažovanja i ispunjavaju
uslove konkursa mogu se javiti na broj +381 60 111 2935 ili +381 64 126 0055
(telefonviberwhatsapp) fiksni 011 268 3486 ili svoju radnu biografiju/CV mogu proslediti elektronskim putem ili popuniti formular na našem sajtu, na sledećem linku:

Kandidati koji prijave dostavljaju putem elektronske pošte saglasni su da se njihovi
podaci mogu koristiti za potrebe selekcije i prosleđivanje kandidata na osnovu
Zakona o zaštiti podataka.

Oglas je aktuelan do popune.
Usluge agencije su besplatne za kandidate koji potražuju posao.

Lokacija posla:
- Inostranstvo
Kategorija:
- Zdravstvo, Medicina, Veterina
Nivo obrazovanja:
Minimum: IV Stepen - SSS srednja škola (4 godine)
Maksimum: IV Stepen - SSS srednja škola (4 godine)
Trajanje oglasa:
21.7.2022. do 5.8.2022.