Preuzmite android aplikaciju odmah!
Ne prikazuj ovu poruku ponovo

Posao: Šanker

Više poslova iz kategorije

Turizam, Ugostiteljstvo, Putovanje

Poslovi na istoj lokaciji

Beograd

Konkurs za oglas "Šanker" kompanije Rimex d.o.o. je istekao i konkurisanje na oglas je onemogućeno!

Kompanija:
Rimex d.o.o.

Restoranu "SAVAMALA" u okviru Belgrade City hotela

potrebni kandidati za poziciju:

ŠANKER / ŠANKERICA

Mesto rada: Beograd

Savski trg broj 7
Broj izvršilaca: 1

Uslovi za kandidate:

  • Obavezno prethodno radno iskustvo iz oblasti ugostiteljstva
  • Obavezno odlično znanje engleskog jezika

Nudimo:

  • Odlične uslove rada
  • Rad u prijatnom okruženju

Opis posla:

  • Pripremanje i izdavanje porudžbina, točenje pića, priprema toplih i hladnih napitaka
  • Naplata porudžbina i izdavanje fiskalnih računa
  • Održavanje higijene šanka

Profil kandidata:

  • Odgovornost, komunikativnost, timski duh

Lokacija posla:

  • Beograd

Kategorija:

  • Turizam, Ugostiteljstvo, Putovanje

Nivo obrazovanja:

  • Minimum: III Stepen - SSS srednja škola (3 godine)
  • Maksimum: VI-1 Stepen - VS viša škola (2 ili 2,5 godine)

Rad na računaru:

  • Potrebna znanja:  Osnove korišćenja računara (Opšte)

Ukoliko ste zainteresovani za navedenu radnu poziciju, pošaljite svoju radnu biografiju sa fotografijom elektronskim putem.

Zahvaljujemo se svim kandidatima na interesovanju i prijavi, zadržavamo diskreciono pravo da kontaktiramo kandidate koji uđu u uži izbor.

Lokacija posla:
- Beograd
Kategorija:
- Turizam, Ugostiteljstvo, Putovanje
Nivo obrazovanja:
Minimum: III Stepen - SSS srednja škola (3 godine)
Maksimum: VI-1 Stepen - VS viša škola (2 ili 2,5 godine)
Potrebna znanja:  Korišćenje interneta i elektronske pošte (Opšte), Osnove korišćenja računara (Opšte)

Trajanje oglasa:
26.7.2022. do 10.8.2022.