Preuzmite android aplikaciju odmah!
Ne prikazuj ovu poruku ponovo

Posao: Elektroinstalater jake i slabe struje

Više poslova iz kategorije

Elektronika, Elektrotehnika, Telekomunikacije

Poslovi na istoj lokaciji

Beograd

Konkurs za oglas "Elektroinstalater jake i slabe struje" kompanije Flux pro d.o.o. je istekao i konkurisanje na oglas je onemogućeno!

Kompanija:
Flux pro d.o.o.

Osnovna delatnost preduzeća FLUX PRO d.o.o su projektovanje, prodaja opreme, i izvođenje svih vrsta termo-tehničkih instalacija. Zahvaljujući našem iskustvu u radu, kao i kvalitetu usluge, pouzdano možemo da odgovorimo na sve zahteve savremene gradnje. Posvećeni smo poštovanju najsavremenijih ekoloških standarda, kao i najsavremenijih standarda u uštedi energije.

Više informacija o nama možete pronaći na web stranici: www.flux.rs

Potreban nam je:

ELEKTROINSTALATER JAKE I SLABE STRUJE

Za Beograd

Opis posla i zahtevi radnog mesta:

  • Izrada instalacija jake i slabe struje
  • Obavlja sve druge poslove po nalogu neposrednog rukovodioca
  • Potrebne stručne kvalifikacije:
  • Minimum srednja stručna spremaTehničke veštine:

Neophodno poznavanje rada na računaru, kao i u:

  • MS Office paketu (Word, Excel)
  • Windows operativni sistem
  • Internet pretraživači
  • Outlook

Radno iskustvo:

  • Potrebno radno iskustvo na istim i sličnim poslovima
  • Poželjno elementarno poznavanje alarmnih sistema i sistema video nadzora

Ostali uslovi:

  • Vozačka dozvola B kategorije (aktivni vozač)
  • Da niste krivično kažnjavani i da niste pod istragom

Naša kompanija Vam omogućav:

  • Mogućnost stalnog radnog odnosa
  • Redovnu stimulativnu zaradu
  • Timski rad u prijatnom okruženju
  • Dinamičnu, kvalitetnu i kreativnu radnu sredinu

Dostaviti na konkurs:

  • Biografiju (CV)

Ukoliko ste zainteresovani, smatrate da ispunjavate navedene uslove i verujete da kroz individualno usavršavanje možete doprineti daljem razvoju kompanije i želite da postanete član našeg tima molimo Vas da pošaljete Vaš CV elektronskim putem

Napominjemo da ćemo konkatirati samo one kandidate koji uđu u uži izbor.

Lokacija posla:
- Beograd
Kategorija:
- Elektronika, Elektrotehnika, Telekomunikacije
Nivo obrazovanja:
Minimum: IV Stepen - SSS srednja škola (4 godine)
Trajanje oglasa:
4.8.2022. do 3.9.2022.