Konkurs za oglas "Tehnički sekretar" kompanije Bauprojekt je istekao i konkurisanje na oglas je onemogućeno!

Kompanija:
Bauprojekt
Adresa:
Beograd - Voždovac, Garibaldijeva 13

Tehnički sekretar

Opis poslova tehničkog sekretara:

  • komunikacija sa poslovnim partnerima i strankama;
  • prijem i slanje korespondencije, vođenje delovodne knjige, razvrstavanje i
  • usmeravanje pošte i informacija;
  • kompletiranje dokumentacije po vrsti i vođenje arhive;
  • priprema finansijskih dokumenata za plaćanje i dalju knjigovodstvenu obradu;
  • sastavljanje zahteva,dopisa i pisama;
  • izvršavanje planskih zadataka, sprovođenje i realizacija naloga predpostavljenih
  • I drugi poslovi po nalogu Poslodavca.

Uslovi:

  • SSS (4 godine)
  • Odlično poznavanje rada na računaru, posebno MS Excel (MS Office)
  • Odlično poznavanje poslovne korespodencije
  • Vozačka dozvola B kategorije (aktivni vozač)
  • Poželjno poznavanje nemackog jezika

Profil kandidata

  • Odgovorna i savesna osoba, sa smislom za organizaciju
  • Potrebna sistematičnost u radu, tačnost i pravovremenost
  • Izražena preduzimljivost, ambicioznost i samoinicijativa
  • Komunikativnost, ljubaznost i snalažljivost
  • Sposobnost vešte verbalne i pisane komunikacije
  • Poverljivost, odmerenost i diskretnost

Kandidati koji uđu u uži izbor biće pozvani na razgovor.

Lokacija posla:
- Beograd
Kategorija:
- Gradjevinarstvo, Arhitektura, Geodezija
- Administracija, Knjigovodstvo
Nivo obrazovanja:
Minimum: IV Stepen - SSS srednja škola (4 godine)
Rad na računaru:
Potrebna znanja:  Excel (MS Office), Outlook (MS Office), PowerPoint (MS Office), Word (MS Office), Korišćenje interneta i elektronske pošte (Opšte)

Trajanje oglasa:
14.12.2017. do 13.1.2018.