Konkurs za oglas "Operater na proizvodnoj liniji" kompanije Hydrobent d.o.o. je istekao i konkurisanje na oglas je onemogućeno!

Kompanija:
Hydrobent d.o.o.

Operater na proizvodnoj liniji

Opis posla:

  • Rukovanje, kontrolisanje i podešavanje parametara za proizvodnju,
  • Kontrolisanje, analiza i beleženje parametara vezanih za rad linije,
  • Vizuelna kontrola gotovih proizvoda,
  • Otklanjanje zastoja rada na liniji na prvom nivou održavanja,
  • Obaveštavanje nadređenih o svim intervencijama koje zahtevaju zaustavljanje linije ili izmenu parametara,
  • Izveštavanje nadređenih o svim uočenim rizicima na liniji,
  • Redovno kontrolisanje kvaliteta gotovih proizvoda,
  • Održavanje linije u svom radnom okruženju u skladu sa postavljenim kriterijumima i standardima higijene.

Uslovi za kandidata:

  • Minimum IV stepen stručne spreme: elektro ili mašinske,

  • Minimun 3 godine radnog iskustva,

  • Znanje engleskog jezika: srednji nivo,

  • Iskustvo rada u proizvodnji na poslovima operatera linije,

Profil kandidata:

  • Preciznost i usmerenost na detalje

  • Sposobnost za rad u timu,

  • Motivisanost sa željom za stalno usavršavanje

Očekujemo Vaše prijave.

Lokacija posla:
- Beograd
Kategorija:
- Proizvodnja
- Mašinstvo, Metalurgija, Rudarstvo, Geologija
- Elektronika, Elektrotehnika, Telekomunikacije
Nivo obrazovanja:
Minimum: IV Stepen - SSS srednja škola (4 godine)
Maksimum: VI-1 Stepen - VS viša škola (2 ili 2,5 godine)
Trajanje oglasa:
22.12.2017. do 6.1.2018.