Konkurs za oglas "Prodavac/Prodavačica" kompanije Pet centar d.o.o. je istekao i konkurisanje na oglas je onemogućeno!

Opis kompanije:

Pridružite se PET CENTAR timu!

Pet centar d.o.o. je tržišni lider u specijalizovanoj maloprodaji hrane i opreme za kućne ljubimce u Srbiji i regionu, s kvalitetom ponude i usluge na nivou najboljih specijalizovanih maloprodaja u Evropi.

Kompanija:
Pet centar d.o.o.

Pet centar d.o.o. uspešan je regionalni lanac specijalizovanih prodavnica hrane i opreme za kućne ljubimce. Više o našoj delatnosti možete da pogledate na www.pet-centar.rs

Ako ste spremni prihvatiti novi poslovni izazov, aktivni ste i odgovorni te volite životinje, pozivamo Vas da se pridružite našem timu.

Za našu filijalu u Beogradu (Rakovica) tražimo dinamične, posvećene i motivisane saradnike/saradnice za radno mesto:

PRODAVAC/PRODAVAČICA

OPIS POSLA:

  • usluživanje i savetovanje kupaca, briga o kvalitetnoj i stručnoj usluzi, briga o urednosti i čistoći prodajnog prostora i okoline, rad na kasi, briga o životinjama

OPŠTI USLOVI:

  • minimum SSS, prednost kandidatima sa završenom školom za veterinarske tehničare

  • ljubav prema životinjama

  • minimalno 2 godine direktnog rada sa kupcima u maloprodaji

  • poželjno poznavanje asortimana hrane i opreme za kućne ljubimce

  • komunikativnost

  • motivisanost

  • izražen osećaj za standard kvaliteta

Ukoliko smatrate da ispunjavate navedene uslove i spremni ste da prihvatite novi poslovni izazov i postanete deo našeg dinamičnog tima, svoju biografiju i prijavu na srpskom jeziku, uz naznaku pozicije za koju konkurišete, možete poslati do 13.01.2018.elektronskim putem.

Samo kandidati koji uđu u uži izbor biće kontaktirani i pozvani na razgovor.

Lokacija posla:
- Beograd
Kategorija:
- Zdravstvo, Medicina, Veterina
- Trgovina na malo
Nivo obrazovanja:
Minimum: IV Stepen - SSS srednja škola (4 godine)
Maksimum: VII-1 Stepen - VSS visoka stručna sprema
Trajanje oglasa:
29.12.2017. do 13.1.2018.