Ne prikazuj ovu poruku ponovo
Od sada LAKO DO POSLA i na mobilnom telefonu!
Preuzmite android aplikaciju odmah!
Ne prikazuj ovu poruku ponovo

Najnoviji poslovi: Asistent finansijskog direktora (m/ž)

Konkuriši za ovaj posao
Pošaljite oglas prijatelju

Poslovi na istoj lokaciji

Beograd

Kompanija:
NB invest d.o.o.
Adresa:
Beograd, Diplomatska kolonija 22

NB INVEST doo, firma za posredovanje u osiguranju, zbog proširenja poslovnih operacija traži ambiciozu,pouzdanu,komunikativnu i organizovanu osobu za radno mesto:

ASISTENTA FINANSIJSKOG DIREKTORA

Opis posla:

1) Bićete aktivno uključeni u poslove vezane za finansije,kadrove,organizaciju i pravnu službu.
Imaćete priliku da učite o poslovnim procesima koji se svakodnevno odvijaju u različitim oblastima jedne privatne kompanije.
Jedna od Vaših dužnosti uključivaće i brigu o adekvatnom i blagovremenom izvršenju poslovnih zadataka rukovodstva.

2) U prvoj fazi bićete upoznati sa programom za obradu finansijskih podataka i tekućom dokumentacijom firme.U kasnijoj fazi povezivaćete dokumentaciju koja se u firmi evidentira kako bi se stvorili adekvatni izveštaji za rukovodstvo.
Takođe bićete angažovani kao pomoć na izradi projekata i pripremi tendera za poslove za koje mi konkurišemo kao firma.

Potrebne kvalifikacije

  • Viša ili visoka stručna sprema ekonomskog usmerenja,

  • Najmanje 3 godine radnog iskustva u oblasti finansija,

  • Poznavanje engleskog jezika,

  • Rad na računaru -MS Office paket

  • Dobro poznavanje engleskog jezika

  • Preciznost, organizovanost, savesnost i pedantnost u radu,

  • Komunikativnost, analitičnost i orjentisanost ka timskom radu,

  • Spremnost na stalno usavršavanje.

Opis posla

  • Kontrolisanje ispravnosti i unos ulazne dokumentacije u knjigovodstveni program,

  • Obrada i priprema dokumentacije za knjigovodstvo,

  • Praćenje zakonskih regulativa,

  • Kontrolisanje i usaglašavanje prateće dokumentacije sa zakonskim regulativama,

  • Izrada nedeljnih i mesečnih finansijskih izveštaja,

  • Praćenje računovodstvenih stanja, analitičkih kartica dobavljača i kupaca i njihovo usklađivanje,

  • Rasknjižavanje izvoda,

  • Komunikacija sa poreskom upravom i usaglašavanje evidencija,

  • Obavljanje poslova dinarskog i deviznog platnog prometa, (e-banking),

  • Komunikacija sa bankama i drugim finansijskim institucijama,

  • Vođenje putnih naloga i dokumentacije o službenim vozilima,

  • Kreiranje konačnih obračuna službenih putovanja,

  • Administrativno vođenje zaposlenih.

Očekujemo Vaše prijave.

Lokacija posla:
- Beograd
Kategorija:
- Administracija, Knjigovodstvo
- Bankarstvo, Finansije, Osiguranja
- Ekonomija
Nivo obrazovanja:
Minimum: VI-2 Stepen - VS visoko obrazovanje (3 godine)
Trajanje oglasa:
14.9.2021. do 29.9.2021.