Preuzmite android aplikaciju odmah!
Ne prikazuj ovu poruku ponovo

Najnoviji poslovi: Higijeničar/Higijeničarka

Konkuriši za ovaj posao
Pošaljite oglas prijatelju

Više poslova iz kategorije

Ostalo

Poslovi na istoj lokaciji

BeogradZemun

Kompanija:
Flux pro d.o.o.

Osnovna delatnost preduzeća FLUX PRO d.o.o su projektovanje, prodaja opreme, i izvođenje svih vrsta termotehničkih instalacija. Zahvaljujući našem iskustvu u radu, kao i kvalitetu usluge, pouzdano možemo da odgovorimo na sve zahteve savremene gradnje. Posvećeni smo poštovanju najsavremenijih ekoloških standarda, kao i najsavremenijih standarda u uštedi energije.

Više informacija o nama možete pronaći na web stranici: www.flux.rs

Potreban nam je:

RADNIK/RADNICA NA  ODRŽAVANJU HIGIJENE POSLOVNIH PROSTORIJA/HIGIJENIČAR

za pola radnog vremena (4 sata)
Za Beograd

Opis posla i zahtevi radnog mesta:
          Održavanje poslovnih prostorija:
          Higijeničar je zadužen za održavanje celokupnog poslovnog prostora i to:

  • Usisavanje
  • Brisanje radnih stolova
  • Brisanje velikih podnih i staklenih površina
  • Pražnjenje kanti za otpad
  • Održavanje toaleta
  • Održavanje kuhinje

Ostali uslovi:

  • Da niste krivično kažnjavani i da niste pod istragom
  • Iskustvo na istim ili sličnim poslovima
  • Poznavanje sredstava za higijenu i način održavanja pojedinih površina (drvenih, staklenih površina, tehničkih aparata, monitora i sl )
  • Pedantnost, organizovanost, da niste alergični na hemijska sredstva

Naša kompanija Vam omogućava:

  • Mogućnost stalnog radnog odnosa
  • Redovnu stimulativnu zaradu
  • Timski rad u prijatnom okruženju
  • Dinamičnu, kvalitetnu i kreativnu radnu sredinu

Dostaviti na konkurs:
• Biografiju (CV)

Ukoliko ste zainteresovani, smatrate da ispunjavate navedene uslove i verujete da kroz individualno usavršavanje možete doprineti daljem razvoju kompanije i želite da postanete član našeg tima molimo Vas da pošaljete Vaš CV elektronskim putem.
Napominjemo da ćemo konkatirati samo one kandidate koji uđu u uži izbor.

Lokacija posla:
- Beograd
- Zemun
Kategorija:
- Ostalo
Nivo obrazovanja:
Maksimum: V Stepen - VKV - SSS srednja škola
Trajanje oglasa:
14.8.2019. do 13.9.2019.