Preuzmite android aplikaciju odmah!

Najnoviji poslovi: Inženjer geodezije - Gradjevinski inženjer (m/ž)

Više poslova iz kategorije

Gradjevinarstvo, Arhitektura, Geodezija

Poslovi na istoj lokaciji

Valjevo

Konkurs za oglas "Inženjer geodezije - Gradjevinski inženjer (m/ž)" kompanije Partners&Orka je istekao i konkurisanje na oglas je onemogućeno!

Opis kompanije:

Partners&Orka d.o.o. je privredno društvo koje pruža širok dijapazon usluga iz domena marketinga, konsaltinga, zapošljavanja, pravnih poslova, ljudskih resursa, privremenog zapošljavanja i ostalih aktivnosti koje su neophodne za poslovanje Vaše kompanije.

Kompanija:
Partners&Orka
Adresa:
Beograd, Durmitorska 14

Partners & Orka, za svog renomiranog klijenta, građevinska firma (izgradnja puteva, autoputeva…), radi zakupa oglasnog prostora i pronalazak kadrova, potražuje izvršioca na poziciji:

Inženjer geodezije - Građevinski inženjer

Lokacija rada: Valjevo

OPIS POSLA:

  • Priprema i izrada tenderske dokumentacije;
  • Izrada ponuda za izvođenje radova;
  • Analiza cena u građevinarstvu i praćenje projekata kroz realizaciju;
  • Praćenje pojave novih materijala i tehnologija građenja na tržištu;
  • Komunikacija i saradnja sa Investitorima, dobavljačima i podizvođačima;
  • Izrada dinamičkih planova;

USLOVI:

  • VSS/VII Građevinski fakultet ili Viša građevinska škola
  • Poželjno radno iskustvo;
  • Licenca odgovornog izvođača radova (poželjno);
  • Rad na računaru (MS Office, AutoCad, MS Project);
  • Vozačka dozvola;

NUDIMO:

  • Mogućnost stalnog zaposlenja i napredovanja
  • Dinamičnu radnu atmosferu zasnovanu na timskom radu
  • Prijatno radno okruženje

OČEKUJEMO:

  • Angažovanost i dobru organizaciju u radu;
  • Spremnost i želju za prihvatanjem novih znanja i veština

Kandidati koji su zainteresovani za ovu vrstu radnog angažovanja i ispunjavaju uslove konkursa svoju radnu biografiju mogu proslediti elektronski.

Kandidati koji prijave dostavljaju putem elektronske pošte saglasni su da se njihovi podaci mogu koristiti za potrebe selekcije i prosleđivanje kandidata na osnovu zakona o zaštiti podataka.

Lokacija posla:
- Valjevo
Kategorija:
- Gradjevinarstvo, Arhitektura, Geodezija
Nivo obrazovanja:
Minimum: VI-2 Stepen - VS visoko obrazovanje (3 godine)
Trajanje oglasa:
23.8.2019. do 7.9.2019.