Preuzmite android aplikaciju odmah!
Ne prikazuj ovu poruku ponovo

Najnoviji poslovi: Knjigovođa

Konkuriši za ovaj posao
Pošaljite oglas prijatelju

Poslovi na istoj lokaciji

Beograd

Kompanija:
Minox d.o.o.
Adresa:
Beograd, Bore Stankovića 13b

Privredno društvo Minox d.o.o Beograd, sa sedistem u Makišu, Bore Stankovića 13b, osnovano 2009. godine koje se bavi transportom i distribucijom, uvozom, izvozom i veleprodajom gradjevnskog materijala potreban

 Knjigovođa

Opis posla:

  • Knjiženje ulaznih i izlaznih faktura, izvoda
  • Rad u programu, izrada računovodstvenih i drugih dokumenata (ponuda, predračuna, računa, reversa, izveštaja u skladu sa zahtevima poslodavca)
  • Vođenje evidencije ulaznih, izlaznih faktura, prijem i slanje ostale dokumentacije
  • Vođenje, ažuriranje, sortiranje i arhiviranje poslovne dokumentacije
  • Pravovremeno vođenje svih evidencija (kadrovski poslovi, poslovna banka...)
  • Vođenje blagajne i obračun putnih troškova
  • Usaglašavanje stanja sa kupcima i dobavljačima
  • Obračun PDV-a
  • Samostalno i odgovorno obavljanje administrativnih poslova
  • Poslovna komunikacija i korespondencija sa zaposlenima u kompaniji, klijentima i partnerima kompanije

Uslovi:

  • Neohodno radno iskustvo na istim poslovima
  • Srednja stručna sprema

Nudimo Vam:

  • Redovnu zaradu, dobre uslove rada i pozitivnu radnu atmosferu
  • Mogućnost napredovanja i stručnog usavršavanja

Očekujemo Vaše prijave.

Lokacija posla:
- Beograd
Kategorija:
- Administracija, Knjigovodstvo
- Ekonomija
- Računovodstvo i revizija
Nivo obrazovanja:
Minimum: IV Stepen - SSS srednja škola (4 godine)
Maksimum: VI-2 Stepen - VS visoko obrazovanje (3 godine)
Trajanje oglasa:
30.6.2020. do 30.7.2020.