Preuzmite android aplikaciju odmah!
Ne prikazuj ovu poruku ponovo

Najnoviji poslovi: Magacioner

Konkuriši za ovaj posao
Pošaljite oglas prijatelju

Više poslova iz kategorije

Skladišta i magacini

Poslovi na istoj lokaciji

Kragujevac

Kompanija:
Tritonex d.o.o.
Adresa:
Kragujevac

Magacioner

1 izvšilac
Mesto zaposlenja: Kragujevac

OPIS GLAVNIH ZADUŽENJA:

  • Prijem, skladištenje i pozicioniranje robe u magacinu
  • Odvajanje robe po nalozima za kupce
  • Kontrola naloga i izdavanje robe
  • Utovar/istovar robe
  • Nošenje i sortiranje robe
  • Kontrola uskladištene robe i vraćene robe u / iz magacina u skladu sa pratećom dokumentacijom
  • Pravilno i potpuno ispunjavanje i arhiviranje dokumentacije u magacinu i dokumentacije za isporuku/prijem robe
  • Rukovanje bar kod skenerom i odgovornost za njegovu ispravnost i adekvatno korišćenje

OSTALI POSLOVI:

  • Učestvovanje u popisu robe u magacinu
  • Održavanje čistoće u magacinu i oko magacina

USLOVI:

  • Minimum SSS
  • Minimum 2 godine radnog iskustva na istim poslovima
  • Poznavanje rada na računaru
  • Posedovanje vozačke dozvole B kategorije, poželjno C kategorije

NUDIMO:

  • Redovnu zaradu
  • Prijave socijalnog, zdravstvenog i penzionog osiguranja od prvog radnog dana
  • Mogućnost početka rada - odmah

Zainteresovani kandidati mogu poslati radnu biografiju najkasnije do 25.04.2020. godine elektronski ili na adresu preduzeća:
TRITONEX DOO, Srete Mladenovića 2, Kragujevac

Lokacija posla:
- Kragujevac
Kategorija:
- Skladišta i magacini
Nivo obrazovanja:
Minimum: IV Stepen - SSS srednja škola (4 godine)
Trajanje oglasa:
26.3.2020. do 25.4.2020.