Preuzmite android aplikaciju odmah!
Ne prikazuj ovu poruku ponovo

Najnoviji poslovi: Magacioner

Konkuriši za ovaj posao
Pošaljite oglas prijatelju

Poslovni adresar Srbije
Opis kompanije:

Kompas Komerc d.o.o. je preduzeće osnovano 1990. godine. Od samog nastanka naše preduzeće konstantno ulaže u razvoj i usavršavanje.

Pored velikog broja artikala kancelarijskog materijala čiji smo direktan uvoznik, imamo i sopstvenu proizvodnju papirne i kartonske ambalaže.

Kompas Komerc poseduje veleprodajni i proizvodni pogon u Zemunu, na dve lokacije, sa preko 1500 m2 prostora. Dostavnim vozilima vrši se transport robe do kupaca, čiji je broj sve veći, u skladu sa poslovnom politikom da je zadovoljan kupac na prvom mestu.

Kompanija:
Kompas Komerc d.o.o.
Adresa:
Beograd - Zemun, Đorđa Čutukovića 40

Firma

Kompas Komerc

se već 30 godina bavi veleprodajom kancelarijskog materijala i preradom papira.

Našem timu je potreban novi kolega za radno mesto

Magacioner

Opis posla:

  • Rad na prijemu i izdavanju robe
  • Odvajanje i sortiranje robe
  • Priprema i pakovanje robe za isporuku
  • Održavanje magacinskog prostora-održavanje urednosti robe u magacinu kao i samog magacina
  • Preuzimanje robe iz magacinskog skladišta na Altini (Zemun)
  • Po potrebi prevoz robe do krajnjih kupaca

Potrebno:

  • Vozačka dozvola B kategorije, aktivan vozač

Uslovi za kandidate:

  • Poželjno radno iskustvo na sličnim poslovima
  • Tražimo ozbiljne kandidate, za rad na duži vremenski period
  • Rad u stabilnom kolektivu

Lokacija:

  • Zemun, Đorđa Čutukovića 40.

Molimo sve ozbiljne, zainteresovane kandidate da svoje prijave šalju elektronskim putem.

Lokacija posla:
- Beograd
- Zemun
Kategorija:
- Trgovina na veliko
- Skladišta i magacini
- Saobraćaj, Transport, Logistika, Carina
Nivo obrazovanja:
Minimum: III Stepen - SSS srednja škola (3 godine)
Maksimum: VII-1 Stepen - VSS visoka stručna sprema
Trajanje oglasa:
22.9.2022. do 7.10.2022.