Preuzmite android aplikaciju odmah!
Ne prikazuj ovu poruku ponovo

Najnoviji poslovi: Mesar

Više poslova iz kategorije

Zanatske uslugeOstalo

Poslovi na istoj lokaciji

Beograd

Konkurs za oglas "Mesar" kompanije Partners&Orka je istekao i konkurisanje na oglas je onemogućeno!

Opis kompanije:

Partners&Orka d.o.o. je privredno društvo koje pruža širok dijapazon usluga iz domena marketinga, konsaltinga, zapošljavanja, pravnih poslova, ljudskih resursa, privremenog zapošljavanja i ostalih aktivnosti koje su neophodne za poslovanje Vaše kompanije.

Kompanija:
Partners&Orka
Adresa:
Beograd, Durmitorska 14

Partners & Orka, reklamna agencija iz oblasti ljudskih resursa, za svog klijenta mesaru “Slavonac” radi zakup oglasnog prostora radi potražnje kandidata za radnu poziciju:

Mesari za rad u radnji

Mesar za rad u proizvodnji

Mesto rada: Više lokacija (Voždovac- radnja, Surčin- proizvodnja)

Opis poslova:

  • Poručivanje, prijem i kontrola mesa i mesnih prerađevina;

  • Pandlovanje i konfekcija mesa za dalju prodaju;

  • Pakovanje i prodaja mesa i prerađevina od mesa;

  • Obezbeđivanje stručnog smeštaja svežeg mesa i mesnih prerađevina u rashladne komore i prodajne vitrine;

  • Briga o ispravnosti mesa i prerađevina od mesa

  • Stara se o sprovođenju higijensko tehničkih mera

Uslovi koje kandidat treba da ispunjava:

  • Obavezno radno iskustvo od 3 do 5 godina

Nudi se:

  • Ugovor o radu na neodređeno vreme;

  • Zarada srazmerna radnom iskustvu- od 55.000 do 70.000 dinara

  • Osmočasovno radno vreme

  • Obezbeđena obuka

Napomena:

Kandidati koji prijave prosleđuju putem elektronske pošte saglasni su da se njihovi podaci mogu koristiti za potrebe selekcije i prosleđivanja kadrova u smislu Zakona o zaštiti podataka o ličnosti.

Kandidati koji su zainteresovani za ovu vrstu radnog angažovanja i ispunjavaju uslove konkursa svoje radne biografije mogu proslediti elektronskim putem.

Bliže informacije se mogu dobiti na kontakt telefone 011/2683-486 ili 060/32-999-34

Lokacija posla:
- Beograd
Kategorija:
- Zanatske usluge
- Ostalo
Nivo obrazovanja:
Minimum: III Stepen - SSS srednja škola (3 godine)
Maksimum: V Stepen - VKV - SSS srednja škola
Trajanje oglasa:
23.8.2019. do 7.9.2019.