Ne prikazuj ovu poruku ponovo

Najnoviji poslovi: Operater u telemarketingu

Poslovi na istoj lokaciji

Beograd

Poslovni adresar Srbije

Izrada sajta

Konkurs za oglas "Operater u telemarketingu" kompanije Tactum Company d.o.o. je istekao i konkurisanje na oglas je onemogućeno!

Kompanija:
Tactum Company d.o.o.

raspisuje konkurs za poziciju:

Operateri u telemarketingu

m/ž

Beograd

Opis posla:

  • Promovisanje luksuzne linije proizvoda namenjenih za negu kose i lica klijentima u okviru beauty studija
  • Rad u call centru
  • Aktivan pristup dužnostima
  • Obuka obezbeđena

Potrebni uslovi:

  • SSS
  • Komunikativnost, takmičarski duh i entuzijazam
  • Sklonost ka radu u timu i postizanju rezultata
  • Poželjno iskustvo u prodaji ili telemarketingu

Možemo Vam ponuditi:

  • Rad u luksuzno opremljenom studiju
  • Mogućnost napredovanja u zemlji i inostranstvu
  • Stimulativnu zaradu
  • Napredna znanja iz oblasti prodaje i telemarketinga uz konstantnu obuku

Očekujemo Vaše prijave.

Lokacija posla:
- Beograd
Kategorija:
- Advertising, PR, Marketing
- Komercijala, Prodaja
- Ostalo
Nivo obrazovanja:
Minimum: IV Stepen - SSS srednja škola (4 godine)
Maksimum: VII-1 Stepen - VSS visoka stručna sprema
Trajanje oglasa:
12.10.2017. do 11.11.2017.