Preuzmite android aplikaciju odmah!
Ne prikazuj ovu poruku ponovo

Najnoviji poslovi: Poslovni saradnik/saradnica

Konkuriši za ovaj posao
Pošaljite oglas prijatelju

Više poslova iz kategorije

Administracija, KnjigovodstvoNekretnine

Poslovi na istoj lokaciji

Beograd

Kompanija:
Premium Properties d.o.o.

Da li želite da radite posao koji  volite? Da li želite da imate dovoljno vremena za prijatelje i porodicu, da organizujete sami sebi radno vreme i da pomažete ljudima u ostvaranje njihovih snova, a  kao benefit svega da imate dovoljno novca na tekućem računu, veliki broj zadovoljnih klijenata i mrežu koja se svakodnevno širi?

Mi smo kompanija koja uvek sebi postavlja visoke  ciljeve i gotovo ih uvek ostvaruje. Nadamo se da ćemo uz kvalitetne saradnike trend rasta i razvoja nastaviti i u narednom periodu. Do sada smo se dobro pozicionirali na odabranim segmentiranim tržištima i  svesti potrošača, a pre  svega u prodaji i renti komercijalnih nekretnina (poslovnih prostora i lokala). Odredili smo put, ciljeve i jasno definisali viziju i misiju naše kompanije. Više o tome možete pogledati na našem  sajtu premiumproperties.rs

Ukoliko se  u svemu ovome pronalazite  onda ste baš vi

Poslovni saradnik

m/ž

koga tražimo!

Mi vam pružamo:

  • Prijatno radno okruženje
  • Mogućnost da se  lično  i profesionalno razvijate
  • Mentorstvo od strane iskusnih kolega
  • Stručne obuke od strane profesionalaca za sve potrebne oblasti u daljem razvoju

Od vas očekujemo:

  • Da volite da stvarate dobre poslovne rezultate
  • Da volite timski rad, ali i da preuzimate inicijativu
  • Da ste sistematični i analitični
  • Da sebe vidite kao profesionalca u poslovnom svetu
  • Da dobro organizujete svoje radno vreme
  • Da poznajete prodajne veštine
  • Da posedujete odlične komunikacione sposobnosti
  • Da lako uspostavljate i održavate kontakte sa ljudima

Tehnički uslovi:

  • Minimum IV stepen stručne spreme
  • Odlično poznavanje MS Office paketa
  • Znanje enegleskog jezika (poželjno)
  • Posedovanje vozačke dozvole B kategorije (poželjno)
  • Iskustvo u radu sa ljudima sa  izraženom verbalnom komunikacijom
  • Profesionalan pristup poslu

Opis posla:

  • Svakodnevni rad sa strankama u kancelariji, odgovaranje na mailove, kao i telefonskim putem.
  • Zakazivanje sastanaka, administracija.

Ukoliko ispunjavate uslove konkursa, molimo vas da biografije sa slikom i  pošaljete elektronskim putem.

NAPOMENA:

Sve prijave će biti razmatrane u potpunoj poverljivosti, a samo kandidati koji uđu u uži izbor će biti kontaktirani. Tražimo dva izvršioca i poželjno imati pisane preporuke.

Lokacija posla:
- Beograd
Kategorija:
- Administracija, Knjigovodstvo
- Nekretnine
Nivo obrazovanja:
Minimum: IV Stepen - SSS srednja škola (4 godine)
Maksimum: VII-1 Stepen - VSS visoka stručna sprema
Trajanje oglasa:
30.6.2020. do 30.7.2020.