Ne prikazuj ovu poruku ponovo

Najnoviji poslovi: Prodavac

Poslovi na istoj lokaciji

BeogradŠabacZaječar

Konkurs za oglas "Prodavac" kompanije Tanasić Trgotrans d.o.o. je istekao i konkurisanje na oglas je onemogućeno!

Kompanija:
Tanasić Trgotrans d.o.o.
Adresa:
Beograd, Dunavska 74b

Tanasić Trgotrans d.o.o. je uvoznik i distributer auto delova zasve tipove putničkih i lakih komercijalnih vozila. Distribuciju vršimo kroz veleprodaju i sest maloprodaja.
U sklopu preduzeća posluju i servisi za održavanje vozila u Beogradu i Kraljevu. Sediste preduzeca je u Beogradu, u ulici Dunavska 74b, Luka Beograd.

Raspisuje konkurs za radno mesto:

Prodavac pripravnik, Prodavac

m/ž

Lokacija posla: Beograd, Šabac i Zaječar

Opis posla:

  • Poželjno je prethodno iskustvo, ali nije obavezno.
  • Prijava je isključivo na određeno vreme.

Uslovi:

  • U svakom smislu smo vrlo zahtevni ali i strpljivi sa novim radnicima. Od primljenih radnika u radnom odnosu ostaje manje od 5% što dovoljno govori o ozbiljnosti posla koji se vrlo povrsno shvata
  • Svaki novi radnik dobija osobu koja će ga uvoditi u posao i pomagati mu u situacijama koje se ne mogu unapred predvideti, uvoditi u procedure koje su unapred odredjene.
  • Kandidati koji aktivno prate i primenjuju ono sto se od njih traži, bez velike želje da se cela firma promeni zbog njih ili imaju drugačiju sliku kako bi sve trebalo da izgleda, su uvek dobrodošli.

Opšti uslovi:

  • Nepušač i antialkoholičar
  • srednja stručna sprema,
  • poznavanje rada na računaru
  • poznavanje engleskog jezika
  • biografija kandidata, poželjno uz preporuku prethodnog poslodavca

Dunavska 74b

11000 Beograd

Vase prijave saljite iskljucivo elektronskim putem, telefonom ne dajemo nikakve dodatne informacije osim sto cete sebe automatski izbaciti iz potencijalnog kruga kandidata za intervju. Hvala na razumevanju.

Svaku prijavu ćemo pažljivo razmotriti nadajući se budućoj saradnji.

Lokacija posla:
- Beograd
- Šabac
- Zaječar
Kategorija:
- Auto industrija
- Komercijala, Prodaja
- Trgovina na malo
Nivo obrazovanja:
Minimum: III Stepen - SSS srednja škola (3 godine)
Maksimum: VI-1 Stepen - VS viša škola (2 ili 2,5 godine)
Trajanje oglasa:
13.6.2018. do 28.6.2018.