Ne prikazuj ovu poruku ponovo
Od sada LAKO DO POSLA i na mobilnom telefonu!
Preuzmite android aplikaciju odmah!

Najnoviji poslovi: Prodavac / Prodavačica, Vozač - komercijalista, Pomoćni radnik/radnica

Konkuriši za ovaj posao
Pošaljite oglas prijatelju

Poslovi na istoj lokaciji

Beograd

Kompanija:
Zemlja cveća
ZEMLJA CVEĆA - kompanija GREEN CENTAR-LOTOS je nedavno oglasila potrebu za mladim, talentovanim i kreativnim  ljudima. S obzirom da nam je bilo potrebno nekoliko profila, sa zadovoljstvom možemo reći da su nam se isti odazvali i da smo za većinu profila pronašli odgovarajuće kadrove. Trenutno uspešno uče, uzimaju učešće i već daju doprinos našim ciljevima.
Odmah zatim oglasili smo potrebu za profilima koji čine najkreativniji deo posla i sa zadovoljstvom možemo reći da su nam se odazvali kandidati koji zaista nadmašuju naša, u tom momentu, očekivana nadanja.
Kao što smo gore istakli, većinu profila smo popunili, ali ostala su upražnjena mesta za operativne, dinamične i naravno kreativne mlade osobe koji će se uklopiti u naš novooformljeni tim i koji već ostvaruje prve značajne rezultate.
Naime, oglašavamo potrebu za sledećim profilima:

Prodavac / Prodavačica

( poželjno aranžer, ali ne i neophodno) s obzirom da nam se povećava obim posla, samim tim se otvara mesto prodavca i za gotove proizvode ( npr. holandske biljke, aranžmani-bašte koji stižu iz uvoza)

  • neophodan IV stepen obrazovanje- srednja škola.

Vozač- komercijalista

( poželjno je ali, ne i neophodno iskustvo u razvozu robe, prodaji iste ili bilo kakvoj vrsti prodaje, obavezna dozvola B kategorije)

Pomoćni radnik/radnica

(opis posla: održavanje higijene, zalivanje biljaka)

Možete se prijaviti slanjem CV-a elektronski ili pozivom na
kontakt telefon 063250382.
Očekujemo i unapred se radujemo saradnji.

Lokacija posla:
- Beograd
Kategorija:
- Komercijala, Prodaja
- Saobraćaj, Transport, Logistika, Carina
- Ostalo
Nivo obrazovanja:
Minimum: III Stepen - SSS srednja škola (3 godine)
Maksimum: VI-1 Stepen - VS viša škola (2 ili 2,5 godine)
Trajanje oglasa:
10.10.2019. do 25.10.2019.