Ne prikazuj ovu poruku ponovo

Najnoviji poslovi: Prodavac/Prodavačica

Više poslova iz kategorije

Trgovina na maloOstalo

Poslovi na istoj lokaciji

Beograd

Konkurs za oglas "Prodavac/Prodavačica" kompanije Pet centar d.o.o. je istekao i konkurisanje na oglas je onemogućeno!

Opis kompanije:

Pridružite se PET CENTAR timu!

Pet centar d.o.o. je tržišni lider u specijalizovanoj maloprodaji hrane i opreme za kućne ljubimce u Srbiji i regionu, s kvalitetom ponude i usluge na nivou najboljih specijalizovanih maloprodaja u Evropi.

Kompanija:
Pet centar d.o.o.

Pet centar d.o.o. uspešan je regionalni lanac specijalizovanih prodavnica hrane i opreme za kućne ljubimce. Više o našoj delatnosti možete da pogledate na www.pet-centar.rs

Ako delite našu viziju, motivisani ste, volite životinje i rad sa ljudima, pozivamo Vas da postanete deo našeg uspešnog tima na poziciji:

Prodavac (m/ž)

Opis posla:

  • usluživanje i savetovanje kupaca, salaganje robe i punjenje polica, rad na blagajni, briga o urednosti i čistoći prodajnog prostora i okoline.

Uslovi:

  • radno iskustvo u prodavnici i poznavanje rada na blagajni
  • komunikativnost i uslužnost
  • poželjno iskustvo u radu sa životinjama i poznavanje asortimana za kućne ljubimce
  • poznavanje akvaristike je prednost

Vašu prijavu (uz naznaku „za poziciju Prodavac“) pošaljite elektronskim putem.

Kontaktiraćemo samo one kandidate koji budu odabrani u uži krug.

Rok prijave: 31.05.2018.

Lokacija posla:
- Beograd
Kategorija:
- Trgovina na malo
- Ostalo
Nivo obrazovanja:
Minimum: IV Stepen - SSS srednja škola (4 godine)
Maksimum: VII-1 Stepen - VSS visoka stručna sprema
Trajanje oglasa:
16.5.2018. do 31.5.2018.