Preuzmite android aplikaciju odmah!
Ne prikazuj ovu poruku ponovo

Najnoviji poslovi: Radnik u mesari i berači pečuraka

Pošaljite oglas prijatelju

Kompanija:
Babel Solutions

Radnik u mesari i berači pečuraka

Radna viza:

  • Generalna dozvola se može dati državljanima koji nisu iz EU / EEA za zanimanja koja imaju nedostatak radne snage ili veština.
  • Spajanje porodice nakon godinu dana
  • Dugogodišnja boravišna viza moguća nakon 5 godina

Opis posla Mesari:

  • Kandidati koji prođu selekciju će raditi kao deo tima kako bi zadovoljili ciljeve proizvodnje na dnevnoj i nedeljnoj osnovi.

Uspešni kandidati će raditi u svim područima fabrike gde će:

  • Koristiti nož za rezanje mesa
  • Seći odreske vodeći računa o uputstvima i datim specifikacijama
  • Otvarati zapakovane mesne proizvode sa ručnim alatom
  • Raditi na svoju inicijativu i kao deo tima
  • Ispunjavati ciljeve proizvodnje
  • Biće potrebno da radi u svim oblastima fabrike
  • Fizička uloga uključuje podizanje i stajanje
  • Dodatni detalji specifične uloge dostupni su na zahtev.

Prethodno iskustvo je neophodno.

Opis posla Berač pečuraka:

  • Tražimo ženske kandidate, idealno između 30 i 50 godina starosti.
  • Potrebni su motivisani radnici sa velikom pažnjom za detalje kako bi radili kao berači pečuraka na na farmama širom Irske.
  • Ovaj posao podrazumeva ručno sakupljanje pečuraka i njihovo stavljanje u ambalažu kupca po specifičnoj težini, veličini i kvalitetu i drugim traženim specifikacijama.
  • Ovo nije sezonski posao, već se nudi stalni ugovor.

Obezbeđena je plaćena obuka u trajanju od 6 nedelja, ali prethodno iskustvo je definitivna prednost, jer su nam potrebni i iskusni berači. Zbog prirode posla, vaši radni dani i sati moraju biti fleksibilni, a od vas će se tražiti da radite vikendom i praznicima.

Rad počinje u 7h i očekujemo nakon 6 nedelja da možete da postignete brzinu od 25kg po satu. Postojaće ciljevi koje treba ispuniti na nedeljnoj osnovi.

Na kraju 6 nedelja dobićete ugovor ako ste postigli očekivane ciljeve učinka.

Ako postanete dobar berač, možete zaraditi više.

Opšti uslovi pozicija:

  • Minimalna godišnja plata: € 22,000 (za državljanine EU / EEA 11,72€ po radnom satu mesar i 10,80€ po radnom satu za berača pečuraka)
  • Standardna radna nedelja 39 sati
  • Biće obezbeđena obuka iz engleskog jezika, operativne procedure kompanije, pristup odgovarajućem smeštaju
  • Prekovremeni rad će biti plaćen u skladu sa minimalnom platom u Irskoj 9,80€ po satu.

Pošaljite nam e-mail sa Vašim kontakt podacima i popunite prijavu na engleskom jeziku, dodajte fotografiju i pošaljite je na našu e-mail adresu

Aplikacioni formular možete downloadovati ovde.

Razgovor će biti održan na adresi Bulevar Zorana Đinđića 14/2 u Beogradu, u subotu 23. marta  od 10 do 17 časova. Samo kandidati koji uđu u uži izbor će biti pozvani na razgovor.

Kandidati koji ne popune prijavni obrazac neće biti razmatrani! Molimo vas da sa sobom ponesete popunjenu prijavu na dan intervjua.

Pozicija je otvorena za kandidate nisu iz EU/ EEA, ali i kandidati iz EU/EEA su dobrodošli da se prijave jer je njima olakšan proces selekcije.

Lokacija posla:
- Inostranstvo
- Cela Srbija
Kategorija:
- Ostalo
- Trgovina na malo
- Poljoprivreda, Ribarstvo, Šumarstvo, Drvna industrija
Nivo obrazovanja:
Minimum: III Stepen - SSS srednja škola (3 godine)
Maksimum: VII-1 Stepen - VSS visoka stručna sprema
Trajanje oglasa:
15.3.2019. do 29.3.2019.