Ne prikazuj ovu poruku ponovo

Najnoviji poslovi: Specijalista za asortiman

Konkuriši za ovaj posao
Pošaljite oglas prijatelju

Poslovni adresar Srbije

Izrada sajta
Kompanija:
Pet centar d.o.o.

Pridruži se PET CENTAR timu!

je tržišni lider u specijalizovanoj maloprodaji hrane i opreme za kućne ljubimce u Srbiji i regiji, sa kvalitetom ponude i usluge na nivou najboljih specijalizovanih maloprodaja u Evropi.

Usled stalnog rasta, svoj tim želimo da upotpunimo motivisanom i profesionalnom osobom na poziciji

Specijalista za asortiman

(m/ž)

Opis posla:

  • Praćenje noviteta na domaćem i svetskom tržištu hrane i opreme za kućne ljubimce,
  • kontinuirano osvežavanje asortimana u cilju osiguranja najkvalitetnije ponude za naše kupce;
  • redovna komunikacija sa domaćim i inostranim dobavljačima;
  • dogovaranje akcijskih ponuda; odgovornost za kontinuitet snabdevanja Pet centar prodavnica svim artiklima kroz sistem narudžbi i kontrole.

Uslovi:

  • najmanje 3 godina iskustva na sličnoj poziciji

  • izražena organizacijska sposobnost, samostalnost, odgovornost i motivisanost u radu

  • sklonost timskom radu i izražen osećaj za standarde kvaliteta

  • odlično znanje engleskog jezika u govoru i pisanju

  • aktivno vozačko iskustvo (B kategorija)

  • prednost: poznavanje asortimana za kućne ljubimce i zakonske regulative vezane za hranu za životinje

Nudimo Vam rad u dinamičnom i optimističnom timu, profesionalne izazove i mogućnost usavršavanja.

Vašu prijavu (uz naznaku za poziciju „Specijalista za asortiman“) pošaljiteelektronskim putem.

Rok prijave 04.08.2017.

Samo kandidati koji uđu u uži izbor biće kontaktirani i pozvani na razgovor.

Lokacija posla:
- Beograd
Kategorija:
- Administracija, Knjigovodstvo
- Menadžment i upravljanje, Organizacione nauke
- Trgovina na veliko
Nivo obrazovanja:
Minimum: IV Stepen - SSS srednja škola (4 godine)
Trajanje oglasa:
17.7.2017. do 4.8.2017.