Ne prikazuj ovu poruku ponovo

Najnoviji poslovi: Varilac/bravar

Konkuriši za ovaj posao
Pošaljite oglas prijatelju

Poslovi na istoj lokaciji

Beograd

Poslovni adresar Srbije

Izrada sajta
Kompanija:
Stan Technologies d.o.o.

StanTech je jedna od vodećih regionalnih kompanija u oblasti projektovanja i proizvodnje mašina za industrijsko pakovanje. Uspešno poslujemo na tržištima Amerike, Rusije, Turske, Zapadne Evrope i Skandinavije.

U skladu sa povećanjem obima posla, tražimo iskusne kandidate za poziciju:

VARILAC/BRAVAR

Opis zaduženja:

  • Rad u radionici na izradi konstrukcija, a po potrebi na terenu,
  • Održavanje radnog okruženja,
  • Poštovanje propisanih standarda,
  • Rad na drugim poslovima u proizvodnji po potrebi.

Uslovi za kandidate:

  • Srednja stručna sprema - KV / VKV,
  • Odlično poznavanje i korišćenje tehničke dokumentacije,
  • Samostalnost u radu,
  • Poznavanje i rukovanje aparata za zavarivanje, prvenstveno TIG na prohronu,
  • Poznavanje i rukovanje aparata za zavarivanje MIG, MAG,
  • Poznavanje i rukovanje ručnim bravarskim električnim alatom.

Budućem zaposlenom, nudimo:

  • Obuku i stručno usavršavanje u skladu sa potrebama posla i Vašim kompetencijama
  • Odlične mogućnosti za lični razvoj i dalje profesionalno usavršavanje
  • Adekvatnu zaradu

Ako verujete da ste prava osoba i želite da postanete deo tima, pošaljite nam biografiju i motivaciono pismo. Samo kandidati koji zadovolje unapred definisane kriterijume predselekcije biće kontaktirani. Unapred se zahvaljujemo svim kandidatima na prijavi i ukazanom poverenju.

Lokacija posla:
- Beograd
Kategorija:
- Mašinstvo, Metalurgija, Rudarstvo, Geologija
- Zanatske usluge
Nivo obrazovanja:
Minimum: IV Stepen - SSS srednja škola (4 godine)
Maksimum: V Stepen - VKV - SSS srednja škola
Trajanje oglasa:
13.2.2018. do 28.2.2018.