Zapošljavate nove radnike?
Postavite oglas na www.lakodoposla.com/Poslodavci
Ne prikazuj ovu poruku ponovo
Od sada LAKO DO POSLA i na mobilnom telefonu!
Preuzmite android aplikaciju odmah!

Poslovi - Novi Sad

Konkuriši za ovaj posao
Pošaljite oglas prijatelju

Više poslova iz kategorije

Ljudski resursi

Poslovi na istoj lokaciji

Novi SadSuboticaTemerin

Online registar firmi u Srbiji

Poslovni adresar Srbije
Kompanija:
WHC d.o.o.
Adresa:
Subotica, Matije Korvina 18

LEGYÉL TE IS A DINAMIKUSAN FEJLŐDŐ CSAPATUNK RÉSZE!

WHC DOO Munkaerő közvetítő és toborzó HR iroda, folymatos gazdasági növekedése végett felvételt hirdet a következő munkakörben:

  Recruiter - Toborzó munkatárs

Főbb feladatok, munkák:

  • A cég szervezeti egységeinek támogatása a felmerült munkaerőigény kielégítésében
  • Csoportos tájékoztatók és individuális interjúk tartása
  • Hirdetési és toborzási források felkutatása
  • Hirdetések készítése, megjelentetése
  • Toborzási tevékenység teljeskörű ellátása
  • Munkavégzés helye: Szabadka vagy Temerin

Az álláshoz tartozó elvárások:

  • középfokú/felsőfokú végzettség
  • Magyar és szerb nyelvtudás
  • Munkaügyi minisztérium által kiírt szakvizsga megléte („ispit za rad u zapošljavanju“)
  • Jó kapcsolatteremtő képesség, rugalmasság, szorgalom
  • Ügyfélközpontú szemlélet
  • B kategóriás jogosítvány

Az állás betöltéséhez előnyt jelent:

  • Toborzás területén szerzett tapasztalat
  • A helyi munkaerőpiac ismerete

Amit kínálunk/biztosítunk:

  • Bejelentett jogviszonyt és munkaszerződést, hosszútávú munkalehetőséget
  • Előrelépés lehetőséget
  • Versenyképes bérezést, juttatási csomagot.
  • Fix béren felüli teljesítmény alapú bónusz rendszert
  • Munkavégzéshez szükséges technikai felszerelést (céges telefont és laptopt)
  • Szakmai képzést  és oktatást
  • Támogató és dinamikus szervezeti kultúrát

Kérjük, jelentkezését elektronikus úton nyújtsa be.

Lokacija posla:
- Novi Sad
- Subotica
- Temerin
Kategorija:
- Ljudski resursi
Nivo obrazovanja:
Minimum: IV Stepen - SSS srednja škola (4 godine)
Maksimum: VII-2 Stepen - Magistratura/Specijalizacija
Trajanje oglasa:
14.8.2019. do 28.8.2019.

Lako do posla   |   Lako do znanja   |   Polovni automobili Lako do kola