Preuzmite android aplikaciju odmah!
Ne prikazuj ovu poruku ponovo

Oglas za posao: Agent prodaje na terenu

Konkurs za oglas "Agent prodaje na terenu" kompanije Eco Pure d.o.o. je istekao i konkurisanje na oglas je onemogućeno!

Opis kompanije:

Eco Pure firma nalazi se u Novom Sadu i zastupa švajcarsku kompaniju Librex koja je lider u proizvodnji i prodaji aparata za prečišćavanje i filtraciju vazduha.

Kompanija Librex posluje preko 40 godina u 98 zemalja širom sveta, dok je na našem tržištu prisutna je svega 3 godine.

Naš zadatak kao zvaničnih distributera jeste da na najbolji mogući način predstavimo pomenute proizvode i obezvedimo njihovu dostupnost našim klijentima.

Kompanija:
Eco Pure d.o.o.

Usled povećanog obima posla i širenja poslovanja, našem timu je potreban:

AGENT PRODAJE NA TERENU

Šta je potrebno da poseduje naš novi član tima? Volju za usvajanjem novih znanja i veština, timski duh, volju za radom i komunikativnost.

Opis poslova i odgovornosti:

  • Prezentacija našeg aparata na unapred zakazanom sastanku

  • Razvoj mreže klijenata i pregovori sa klijentima

  • Obilazak naših kupaca i komunikacija sa njima

  • Prisustvovanje treninzima u firmi

  • Prisustvivanje sastancima sa timom

Uslovi:

  • Minimum SSS

  • Osnovno poznavanje rada na računaru (MS Office)

  • Vozačka dozvola B kategorije i lično vozilo

 Nudimo:

  • Fiksnu zaradu +  procentualnu zaradu + bonusi

  • Mogućnost napretka unutar kompanije

  • Dva puta godišnje ekskluzivno putovanje na međunarodnu konferenciju

  • Fleksibilno radno vreme

  • Prijatnu radnu atmosferu sa chill zonom i kutkom za zabavu

  • Team building jednom godišnje

  • Happy hour svake dve nedelje u kancelariji

Biće kontaktirani samo kandidati koji uđu u uži izbor.

Lokacija posla:
- Novi Sad
Kategorija:
- Trgovina na malo
- Prirodne nauke, Biologija, Fizika, Matematika, Ekologija
- Komercijala, Prodaja
Nivo obrazovanja:
Minimum: IV Stepen - SSS srednja škola (4 godine)
Trajanje oglasa:
20.6.2022. do 20.7.2022.