Preuzmite android aplikaciju odmah!
Ne prikazuj ovu poruku ponovo

Oglas za posao: Agent prodaje nekretnina

Konkuriši za ovaj posao
Pošaljite oglas prijatelju

Više poslova iz kategorije

NekretnineKomercijala, Prodaja

Poslovi na istoj lokaciji

Beograd

Kompanija:
Eurostan d.o.o.
Adresa:
Beograd, Milutina Bojića 6

Eurostan je vodeća kompanija u oblasti posredovanja u prometu I zakupu nepokretnosti.

Eurostan je aktivni član Grupacije posrednika PKS, aktivni član  upravnog odbora Klastera nekretnina. Najveća vrednost našeg preduzeća su zaposleni koji svakodnevno doprinose rastu i razvoju kompanije. a kompanija pruža širok dijapazon mogućnosti rasta, edukacije I napredovanja svakog pojedinca.

 Eurostan je preduzeće sa najvećim brojem licenciranih agenata u Srbiji. U zelji da dodatno proširimo I unapredimo naš tim tražimo kandidate za poziciju:

AGENT PRODAJE NEKRETNINA

Vi ste mladi (duhom), ambiciozni I komunikativni. Spremni ste da intenzivno učite I radite, kako bi postali deo vodećeg tima u prodaji nekretnina.  Odgovorni ste I pouzdani, spremni na timski rad.

Opis posla:

  • Posao je kombinacija kancelarijsko-terenskog rada.
  • Dinamičan, omogućava brzo napredovanje, stalnu edukaciju i dobru zaradu.
  • Savetovanje pri prodaji, kupovini i zakupu nekretnina

 Uslovi:

  • Minimun IV stepen strucne spreme
  • Poznavanje rada na racunaru
  • Dobre komunikacijske veštine
  • Motivacija za učenje i profesionalni razvoj
  • Sposobnost za rad u dinamičnom okruženju, i u timu
  • Dobre organizacione sposobnosti, želja za napredovanjem i usavršavanjem
  • Posedovanje licence Posrednika u prometu I zakupu nepokretnosti

Nudimo:

  • Kvalitetnu poslovnu obuku za početnike
  • Stalni radni odnos
  • Fixnu platu, bonuse, službeni telefon
  • Mogućnost brzog napredovanja I usavršavanja
  • Odlične radne uslove, tehničku podršku I stimulativno okruženje

Biće kontaktirani samo kandidati koji uđu u uži izbor.

Lokacija posla:
- Beograd
Kategorija:
- Nekretnine
- Komercijala, Prodaja
Nivo obrazovanja:
Minimum: IV Stepen - SSS srednja škola (4 godine)
Trajanje oglasa:
21.9.2021. do 21.10.2021.