Oglas za posao: Diplomirani mašinski inženjer/ mašinski tehničar

Više poslova iz kategorije

Mašinstvo, Metalurgija, Rudarstvo, Geologija

Poslovi na istoj lokaciji

Beograd

Poslovni adresar Srbije

Izrada sajta

Konkurs za oglas "Diplomirani mašinski inženjer/ mašinski tehničar" kompanije BBD Group d.o.o. je istekao i konkurisanje na oglas je onemogućeno!

Kompanija:
BBD Group d.o.o.

Diplomirani mašinski inženjer/ mašinski tehničar

Lokacija posla: Beograd, Bulevar Vojvode Mišića 21/9

Uslovi:

  • Završen mašinski fakultet (smer - procesna tehnika) / srednja mašinska škola (tehnolog ili crtač);
  • Najmanje 5 godina radnog iskustva u proizvodnji, projektovanju i konstruisanju procesne opreme;
  • Aktivno znanje engleskog jezika;
  • Poželjno znanje nemačkog jezika;
  • Aktivno poznavanje rada na računaru (AutoCad 2D i 3D, MS Office, Internet);
  • Vozačka dozvola B kategorije, aktivan vozač;
  • Odgovornost u radu i spremnost na rad u timu.

Opis posla:

  • Projektovanje i poslovi inženjeringa;

  • Izrada kalkulacija i tehničkih delova ponuda;

  • Kontrola procesa proizvodnje i tehnički prijem gotovih proizvoda;

  • Priprema radioničke dokumentacije za izradu proizvoda;

  • Pakovanje tehničke dokumentacije;

  • Prevod dokumentacije;

  • Praćenje i nadzor procesa rada i predlaganje izmena i inovacija;

  • Priprema i izrada uputstava za rad;

  • Istraživanje tržišta;

  • Priprema i izrada upita i ponuda;

  • Izrada izveštaja.

Nudimo:

  • Redovnu zaradu;
  • Rad u priijatnom radnom okruženju;
  • Mogućnost profesionalnog usavršavanja i napredovanja.

Očekujemo Vaše prijave.

Lokacija posla:
- Beograd
Kategorija:
- Mašinstvo, Metalurgija, Rudarstvo, Geologija
Nivo obrazovanja:
Minimum: IV Stepen - SSS srednja škola (4 godine)
Trajanje oglasa:
6.12.2017. do 21.12.2017.