Ne prikazuj ovu poruku ponovo
Od sada LAKO DO POSLA i na mobilnom telefonu!
Preuzmite android aplikaciju odmah!
Ne prikazuj ovu poruku ponovo

Oglas za posao: Ekstruderista

Konkuriši za ovaj posao
Pošaljite oglas prijatelju

Kompanija:
D&B BestPack d.o.o.
Adresa:
Novi Beograd, Zemunska 9A/4

Preduzeće D&B BestPack d.o.o., Beograd,  Zemunska 9A/4,  je među vodećim preduzećima u proizvodnji ambalaže.

Raspisuje konkurs za radno mesto:

Operater u proizvodnji - Ekstruderista

Mesto zaposlenja: Pećinci

Broj operatera koji se traže: 3

Opis posla:

  • Rukovanje automatizovanim mašinama-ekstruderima za proizvodnju folije.
  • Podešavanje mašina prema specifikaciji u radnom nalogu,
  • Umešavanje sirovine,
  • Praćenje, podešavanje i kontrola rada mašina kako bi se obezbedio neprekidan rad, ostvario željeni kvalitet i količina polu proizvoda,
  • Redovno i preventivno održavanje mašina
  • Informisanje rukovodioca o uočenim nepravilnostima
  • Održavanje čistoće proizvodnih mašina i radnog okruženja,
  • Korišćenje zaštitne opreme i poštovanje procedura za bezbedan rad.

Osnovni uslovi:

  • Poželjno zanatska struka (bravar, električar)
  • Obavezno iskustvo na istim ili sličnim poslovima
  • Preciznost i spretnost
  • Rad u tri smene
  • Timski rad
  • Posvećenost i odgovornost u radu

Mi nudimo:

  • Stalan posao
  • Organizovan prevoz
  • Zaradu i bonuse u skladu sa ličnim rezultatima rada
  • Priliku za profesionalni i lični razvoj
  • Redovna i stabilna primanja
  • Za osobe iz unutrašnjosti, smeštaj

CV šaljite isključivo elektronskim putem.

Lokacija posla:
- Vojvodina
- Pećinci
Kategorija:
- Proizvodnja
- Mašinstvo, Metalurgija, Rudarstvo, Geologija
- Elektronika, Elektrotehnika, Telekomunikacije
Nivo obrazovanja:
Svi nivoi obrazovanja
Trajanje oglasa:
13.3.2020. do 12.4.2020.