Ne prikazuj ovu poruku ponovo
Od sada LAKO DO POSLA i na mobilnom telefonu!
Preuzmite android aplikaciju odmah!
Ne prikazuj ovu poruku ponovo

Oglas za posao: Higijeničar u zdravstvenim ustanovama

Više poslova iz kategorije

OstaloPopravke i održavanje

Poslovi na istoj lokaciji

Beograd

Konkurs za oglas "Higijeničar u zdravstvenim ustanovama" kompanije Coopservice BMK d.o.o. je istekao i konkurisanje na oglas je onemogućeno!

Kompanija:
Coopservice BMK d.o.o.

Coopservice BMK predstavlja jedno od najstarijih preduzeća na domaćem tržistu koje se bavi pružanjem usluga profesionalnog održavanja higijene u poslovim,  administrativnim, zdravstvenim i javnim objektima (sportski centri, šoping molovi,...). Spada u vodeće cleaning-servise u oblasti higijene sa jedinstvenim sistemom rada u našoj zemlji koja se ogleda u kompletnom programu održavanja higijene, od dnevne higijene do mašinskih radova na održavanju mermernih i granitnih površina, itisona, tepiha, mebla, zatim pranja staklenih površina na svim visinama i u svim uslovima.

Higijeničar u zdravstvenim ustanovama

Grad Beograd - Sedište firme Koste Glavinić 2,

kontakt telefon 011/265-0953.

Radno vreme: Puno radno vreme
Vrsta zaposlenja: Stalni radni odnos
Broj izvršilaca: više od 10
Stručna sprema: NK
Plata: 30.000 dinara

Opis posla:

  • Samostalno ili timski obavlja poslove održavanja higijene prostora (čišćenje, usisavanje, pranje, brisanje, pajanje, glancanje...).
  • Radi sa profesionalnom opremom i hemijskim sredstvima u skladu sa procedurama i standardima preduzeća.
  • Vodi računa i ukazuje na zatečeno stanje na objektu na kome obavlja svoje radne zadatke.

Radno iskustvo:

  • Radno iskustvo nije neophodno.

Profil kandidata:

  • Potrebna profesionalna, odgovorna i vredna osoba.

Nudimo:

  • Obavezna prijava zaposlenih na penzijsko i socijalno osiguranje.
  • Redovna isplata zarada.
  • Plaćeni troškovi prevoza.

Očekujemo Vaše prijave.

Lokacija posla:
- Beograd
Kategorija:
- Ostalo
- Popravke i održavanje
Nivo obrazovanja:
Maksimum: II Stepen - polukvalifikovani radnik
Trajanje oglasa:
19.7.2019. do 18.8.2019.