Preuzmite android aplikaciju odmah!
Ne prikazuj ovu poruku ponovo

Oglas za posao: Komercijalista u štampariji

Poslovi na istoj lokaciji

Cela Srbija

Konkurs za oglas "Komercijalista u štampariji" kompanije Intra.Net Communication d.o.o. je istekao i konkurisanje na oglas je onemogućeno!

Kompanija:
Intra.Net Communication d.o.o.
Adresa:
Beograd

Štampariji intranetcentar,
potrebna je odgovorna osoba za samostalno obavljanje poslova u sektoru prodaje, radno mesto:

Komercijalista u štampariji

Opis posla:

  • Pronalaženje novih kupaca, rad na terenu i slanje ponuda.
  • Tražimo isključivo ozbiljne osobe i očekujemo od vas da ste vredni, odgovorni i komunikativni.
  • Poželjno osnovno znanje rada na računaru, osnovna znanja vezano za pretrage na google-u, rad u word-u i excel-u.
  • Radno iskustvo u prodaji obavezno.

Nudimo:

  • Sigurna primanja.
  • Rad u prijatnom okruženju.
  • Obuku za komercijaliste koji nisu radili u grafičkoj industriji.

Poslati CV ili pozvati za informacije na broj:

064/140 86 99, Nebojša Ilić.

www.intranetcentar.rs

Lokacija posla:
- Cela Srbija
Kategorija:
- Izdavačke kuće, Mediji
- Komercijala, Prodaja
- Štamparske usluge
Nivo obrazovanja:
Minimum: III Stepen - SSS srednja škola (3 godine)
Maksimum: VII-1 Stepen - VSS visoka stručna sprema
Trajanje oglasa:
25.5.2020. do 24.6.2020.