Preuzmite android aplikaciju odmah!

Oglas za posao: Prodavac u specijalizovanoj prodavnici boja, lakova i metalne robe

Više poslova iz kategorije

Trgovina na malo

Poslovi na istoj lokaciji

Beograd

Konkurs za oglas "Prodavac u specijalizovanoj prodavnici boja, lakova i metalne robe" kompanije Partners&Orka je istekao i konkurisanje na oglas je onemogućeno!

Opis kompanije:

Partners&Orka d.o.o. je privredno društvo koje pruža širok dijapazon usluga iz domena marketinga, konsaltinga, zapošljavanja, pravnih poslova, ljudskih resursa, privremenog zapošljavanja i ostalih aktivnosti koje su neophodne za poslovanje Vaše kompanije.

Kompanija:
Partners&Orka
Adresa:
Beograd, Durmitorska 14

Partners&Orka, reklamna agencija  za svog renomiranog klijenta “MINIK KOMERC” d.o.o. koji se bavi trgovinom na malo metalnom robom, bojama
I staklom u specijalizovanim prodavnicama radi zakup oglasnog prostora koji za svoje potrebe potražuje radnike na poziciji:

Prodavac u specijalizovanoj prodavnici boja, lakova i metalne robe

Potrebno je više izvršilaca posla.

Lokacija rada: Generala Ljubomira Milića 13 lokal 2, Voždovac (naselje Stepa Stepanović), Beograd

Opis poslova:

  • Prodaja boja I lakova, sitnog materijala za vodovod I kanalizaciju, metalne robe I stakla

Uslovi koje kandidat treba da ispunjava:

  • Neophodno radno iskustvo na istim ili sličnim poslovima
  • SSS
  • Komunikativna, vredna I odgovorna osoba

Nudi se:

  • Ugovor o radu na neodređeno vreme
  • Visoko kotirajuća zarada po dogovoru sa poslodavcem
  • Sedmočasovno radno vreme u dve smene
  • Jedan slobodan dan ili dva slobodna dana po dogovoru sa poslodavcem

Napomena
Kandidati koji prijave dostavljaju putem elektronske pošte saglasni su da se njihovi podaci mogu koristiti za potrebe selekcije i prosleđivanja kadrova u smislu Zakona o zaštiti podataka o ličnosti.

Za više informacija možete  pozvoti direktno poslodavca na telefon: 069/722662

Lokacija posla:
- Beograd
Kategorija:
- Trgovina na malo
Nivo obrazovanja:
Minimum: IV Stepen - SSS srednja škola (4 godine)
Maksimum: V Stepen - VKV - SSS srednja škola
Trajanje oglasa:
17.7.2019. do 1.8.2019.