Preuzmite android aplikaciju odmah!

Oglas za posao: Prodavci i Pomoćni kuvari u restoranu kineske hrane sa ili bez iskustva

Poslovi na istoj lokaciji

Beograd

Konkurs za oglas "Prodavci i Pomoćni kuvari u restoranu kineske hrane sa ili bez iskustva" kompanije Partners&Orka je istekao i konkurisanje na oglas je onemogućeno!

Opis kompanije:

Partners&Orka d.o.o. je privredno društvo koje pruža širok dijapazon usluga iz domena marketinga, konsaltinga, zapošljavanja, pravnih poslova, ljudskih resursa, privremenog zapošljavanja i ostalih aktivnosti koje su neophodne za poslovanje Vaše kompanije.

Kompanija:
Partners&Orka
Adresa:
Beograd, Durmitorska 14

Partners&Orka, reklamna agencija iz oblasti ljudskih resursa za svog renomiranog klijenta kineski restoran Dva štapića 021 radi zakup oglasnog prostora radi potražnje za radnicima na poziciji:

Prodavci i Pomoćni kuvari u restoranu kineske hrane sa ili bez iskustva

Lokacija rada: Novi Beograd; Stari Grad

Opis posla:

  • Prodaja proizvoda restorana kupcima
  • Usluživanje kupaca
  • Priprema i odabir namirnica (seckanje, pakovanje i dr.)
  • Pomoć glavnom kuvaru u pripremi jela
  • Ostali pomoćni poslovi u kuhinji po potrebi

Uslovi rada:

  • SSS
  • Poželjno, ali nije neophodno radno iskustvo na gore pomenutim poslovima

Obezbeđuje se:

  • Redovna isplata
  • Ugovor o radu na neodređeno vreme
  • Topli obrok
  • Plaćeni godišnji odmor
  • Besplatna obuka za kandidate bez iskustva
  • Radno vreme: 8 sati rada (mogućnost prekovremenog rada koji se plaća)
  • Uniforma je obezbeđena
  • Rad u malom organizovanom timu
  • Edukovani menadžment daje obuku
  • Mogućnost brzog napredovanja

Napomena
Kandidati koji prijave dostavljaju putem elektronske pošte saglasni su da se njihovi podaci mogu koristiti za potrebe selekcije i prosleđivanja kadrova u smislu Zakona o zaštiti podataka o ličnosti.

Kandidati prijave mogu dostaviti lično na adresu Durmitorska 14, Beograd radi intervjua i prosleđivanja kandidata poslodavcu na probni rad.
Bliže informacije se mogu dobiti na kontakt telefone: 060 33 13 666

Lokacija posla:
- Beograd
Kategorija:
- Trgovina na malo
- Turizam, Ugostiteljstvo, Putovanje
Nivo obrazovanja:
Minimum: III Stepen - SSS srednja škola (3 godine)
Maksimum: V Stepen - VKV - SSS srednja škola
Trajanje oglasa:
16.5.2019. do 31.5.2019.