Preuzmite android aplikaciju odmah!
Ne prikazuj ovu poruku ponovo

Oglas za posao: Referent nabavke i uvoza/izvoza

Poslovi na istoj lokaciji

Beograd

Konkurs za oglas "Referent nabavke i uvoza/izvoza" kompanije Partners&Orka je istekao i konkurisanje na oglas je onemogućeno!

Opis kompanije:

Partners&Orka d.o.o. je privredno društvo koje pruža širok dijapazon usluga iz domena marketinga, konsaltinga, zapošljavanja, pravnih poslova, ljudskih resursa, privremenog zapošljavanja i ostalih aktivnosti koje su neophodne za poslovanje Vaše kompanije.

Kompanija:
Partners&Orka
Adresa:
Beograd, Durmitorska 14

Partners&Orka, reklamna agencija iz oblasti ljudskih resursa za svog
renomiranog klijenta koji se bavi projektovanjem i izradom mostovskih
konstrukcijskih i drugih elemenata, radi zakup oglasnog prostora radi
potražnje za radnicima na poziciji:

Referent nabavke i uvoza/izvoza

Potreban je 1 izvršilac posla
Lokacija rada: Batajnica, Beograd

Opis posla:

  • Nabavka materijala i komunikacija sa domaćim dobavljačima
  • Organizacija kompletnog procesa uvoza i izvoza
  • Komunikacija sa ino dobavljačima
  • Obrada i kompletiranje dokumentacije za uvoz i izvoz
  • Poručivanje robe i praćenje njene dostave
  • Prikupljanje podataka o proizvođačima i dobavljačima robe
  • Reklamiranje nekvalitetne isporučene robe
  • Saradnja sa članovima rukovodstva preduzeća

Uslovi rada:

  • Iskustvo na istim/sličnim poslovima minimum 1 godina
  • Samostalnost u radu
  • Aktivno korišćenje računara – internet, MS Office
  • Vozačka dozvola B kategorije
  • Engleski jezik obavezan, nemački poželjan
  • Srednja stručna sprema

Nudi se:

  • Sigurnu zaradu i redovnu platu od 450 eur/mesečno
  • Prijava na određeno / neodređeno radno vreme uz probni rad od dve nedelje
  • Radno vreme: samo prva smena, u proizvodnoj hali u Batajnici
  • Brzo i lako napredovanje u poslu

Napomena
Kandidati koji prijave dostavljaju putem elektronske pošte saglasni su
da se njihovi podaci mogu koristiti za potrebe selekcije i prosleđivanja
kadrova u smislu Zakona o zaštiti podataka o ličnosti.

Kandidati prijave mogu dostaviti lično na adresu Durmitorska 14, Beograd
radi intervjua i prosledjivanja kandidata poslodavcu na probni rad.

Bliže informacije se mogu dobiti na kontakt telefone: 060 33 13 666 ili
011 26 83 486

Lokacija posla:
- Beograd
Kategorija:
- Administracija, Knjigovodstvo
- Ekonomija
- Komercijala, Prodaja
Nivo obrazovanja:
Minimum: IV Stepen - SSS srednja škola (4 godine)
Maksimum: VII-1 Stepen - VSS visoka stručna sprema
Trajanje oglasa:
16.5.2019. do 31.5.2019.