Ne prikazuj ovu poruku ponovo
Od sada LAKO DO POSLA i na mobilnom telefonu!
Preuzmite android aplikaciju odmah!

Oglas za posao: Rukovodilac/Šef voznog parka, Mehaničar kamiona i radnih mašina

Konkurs za oglas "Rukovodilac/Šef voznog parka, Mehaničar kamiona i radnih mašina" kompanije Partners&Orka je istekao i konkurisanje na oglas je onemogućeno!

Opis kompanije:

Partners&Orka d.o.o. je privredno društvo koje pruža širok dijapazon usluga iz domena marketinga, konsaltinga, zapošljavanja, pravnih poslova, ljudskih resursa, privremenog zapošljavanja i ostalih aktivnosti koje su neophodne za poslovanje Vaše kompanije.

Kompanija:
Partners&Orka
Adresa:
Beograd, Durmitorska 14

Partners&Orka reklamna agencija za svog renomiranog klijenta - Omorika Montenegro iz Crne Gore, radi zakup oglasnog prostora, koji potražuje kandidate na poziciji:

Rukovodilac/Šef voznog parka

Mehaničar kamiona i radnih mašina

Mesto zaposlenja: Herceg Novi, Crna Gora

USLOVI POZICIJA Rukovodilac/ Šef voznog parka:

  • Visoka/Viša stručna sprema ili relevantno iskustvo
  • Najmanje 3 godine radnog iskustva na sličnim poslovima i rada sa vozačima
  • Odlične organizacione i komunikacijske veštine
  • Napredno poznavanje rada u MS Office paketu
  • Prednost dobro poznavanje engleskog jezika, pisanog i usmenog
  • Vozačka dozvola B i C kategorije poželjno
  • Da osoba nije osuđivana i krivično gonjena

OPIS POSLA:

  • Organizacija rada vozača u skladu sa dnevnim operativnim planom
  • Vodi računa o tehničkoj ispravnosti voznog parka
  • Praćenje potrošnje goriva i kontrola svih računa vezanih za gorivo
  • Vrši selekciju i odabir novih vozača
  • Stara se o optimalnom broju vozača
  • Prima prijavu kvara, otvara naloge i organizuje popravku
  • Organizuje i prati servise
  • Organizuje, nabavlja i stara se o nabavci prateće opreme za vozila
  • Obezbeđuje dovoljan broj vozača prema planu otpreme robe
  • Vođenje evidencije i izveštavanje o angažovanim vozilima, pređenim relacijama, cenama i primljenim računima
  • Kontinuirano praćenje podataka o kretanju vozila prema dnevnom operativnom planu transporta
  • Izdavanje putnih naloga vozačima teretnih vozila, obrada istih i kontrola tahografskih uložaka
  • Vođenje računa o optimalnoj opterećenosti vozila
  • Održavanje zapisa transporta (dnevni izveštaji o broju angažovanih vozila i vozača, praćenje potrošnje goriva, dnevno, nedeljno i mesečno izveštavanje)

USLOVI POZICIJA mehaničar kamiona I radnih mašina:

  • SSS
  • Obavezno radno iskustvo

OPIS POSLA:

  • Dobro poznavanje dizel motora, menjača I hidrauličnih uređaja kod kamiona, kipera, sandučara I radnih mašina (bager, utovarne lopate)

OČEKUJEMO:

  • Izražena inicijativa
  • Samostalnost i pouzdanost u radu
  • Pedantnost i efikasnost u radu, preciznost u izvršavanju poslovnih zadataka

Poslodavac obezbeđuje:

  • Bezbednost i zdravlje na radu
  • Radno vreme od 8 do 10 časova dnevno
  • Ugovor o radu na neodređeno vreme
  • Lekarski pregled
  • Opremu za rad
  • Zarada zavisno od radnog iskustva i stručnosti lica
  • Smeštaj za lica koja nisu iz Crne Gore
  • Ishranu

Kandidati koji su zainteresovani za ovu vrstu radnog angažovanja i ispunjavaju uslove konkursa svoju radnu biografije u okviru koje treba uneti (bračno stanje, godište, obrazovanje I radno iskustvo, kopiju pasoša) mogu proslediti elektronskim putem. Kontakt telefon za bliže informacije: +381641260055 (viber) +38160-32-999-34, 011/2683486

Kandidati koji prijave dostavljaju putem elektronske pošte saglasni su da se njihovi podaci mogu koristiti za potrebe selekcije i prosleđivanje kandidata na osnovu Zakona o zaštiti podataka.
Usluge agencije su besplatne za kandidate koji potražuju posao.

Lokacija posla:
- Inostranstvo
Kategorija:
- Popravke i održavanje
- Saobraćaj, Transport, Logistika, Carina
- Zanatske usluge
Nivo obrazovanja:
Minimum: IV Stepen - SSS srednja škola (4 godine)
Trajanje oglasa:
1.11.2019. do 16.11.2019.