Preuzmite android aplikaciju odmah!
Ne prikazuj ovu poruku ponovo

Oglas za posao: Serviser terminalne opreme

Konkuriši za ovaj posao
Pošaljite oglas prijatelju

Kompanija:
Apex Solution Technology

Kompanija “Apex Solution Technology d.o.o. Beograd“, koja se bavi implementacijom sistema BusPlus za elektronsku naplatu karata i upravljanje vozilima u javnom prevozu u Beogradu, raspisuje konkurs za poziciju:

SERVISER TERMINALNE OPREME

DELOKRUG RADA:

  • Servisiranje terminalne opreme u okviru BusPlus sistema
  • Ugradnja sistema video nadzora u vozilima javnog prevoza

OPIS POSLA:

  • Rad na instalaciji nove terminalne opreme BusPlus sistema
  • Rad na instalaciji nove opreme za video nadzor
  • Rad na servisiranju (zamena, uklanjanje, premeštanje) terminalne opreme BusPlus sistema
  • Zaduživanje i razduživanje opreme za zamenu
  • Vođenje evidencije o fluktuaciji zadužene terminalne opreme
  • Izveštavanje o primećenim problemima srednjeg i visokog stepena u okviru BusPlus sistema
  • Poštovanje procedura i zadataka radi efikasne sanacije nastalih problema i kritičnih situacija u okviru BusPlus Front End sistema

USLOVI:

  • Srednja ili viša škola tehničkog smera
  • Poželjno iskustvo u radu na instalaciji sistema video nadzora
  • Razumevanje osnovnih principa rada telekomunikacionih i IT sistema
  • Razumevanje osnovnih principa rada primenjenih tehnologija u okviru IP mrežnih sistem
  • Spremnost za rad u smenama
  • Vozačka dozvola B kategorije (aktivan vozač)

Svi zainteresovani kandidati mogu poslati svoje biografije (sa slikom)

elektronskim putem.

Rok za podnošenje prijava: 04.12.2019. godine

Biće kontaktirani samo kandidati koji uđu u uži izbor.

Lokacija posla:
- Beograd
Kategorija:
- Elektronika, Elektrotehnika, Telekomunikacije
- Saobraćaj, Transport, Logistika, Carina
Nivo obrazovanja:
Minimum: III Stepen - SSS srednja škola (3 godine)
Trajanje oglasa:
4.11.2019. do 4.12.2019.