Ne prikazuj ovu poruku ponovo
Od sada LAKO DO POSLA i na mobilnom telefonu!
Preuzmite android aplikaciju odmah!
Ne prikazuj ovu poruku ponovo

Oglas za posao: Vozač "B" kategorije, isključivo prva smena

Konkurs za oglas "Vozač "B" kategorije, isključivo prva smena" kompanije ZTR Pekara Kirćanski je istekao i konkurisanje na oglas je onemogućeno!

Kompanija:
ZTR Pekara Kirćanski
Adresa:
Beograd, Bulevar kralja Aleksandra 246

Mi smo jedna od najstarijih pekara u Beogradu i Srbiji, porodična firma koja se više od 85 godina bavi ovim poslom. Osim naših maloprodajnih objekata, poslednjih 20 godina bavimo se i veleprodajom zamrznutog peciva. Naši kupci su pekare, restorani, kafići, a svakako je najveći Delhaize (Maxi,Tempo). Veliki broj radnika je zaposlen 10 i više godina. Svim dugogodišnjim radnicima uplaćujemo i privatni penzioni fond "Generali".

Vozač "B" kategorije - isključivo prva smena

   Opis posla:

  • Razvoz zamrznutog peciva kupcima po Beogradu.
  • Razvoz se vrši savremenim kombijima sa Thermo Kingom.

Nudimo:

  • Radno vreme, isključivo pre podne, do 15h.
  • Redovan slobodan dan, uvek nedeljom
  • Stalni radni odnos - prijava staža se podrazumeva
  • Plata tačna, nikada ne kasni, 01. i 16. u mesecu
  • Raspon plata 50.000.- do 54.000.-
  • Plaćeni odmor
  • Privatni penzioni fond "Generali"
  • Mogućnost napredovanja, mogućnost dodatne zarade

    Uslovi:

  • Pristojan i uredan čovek spreman da prihvati savremene standarde ljubaznosti i profesionalnosti prilikom isporuka našim kupcima.
  • Opredeljen za višegodišnji rad u jednoj firmi.
  • Višegodišnje vozačko iskustvo je neophodno.

Radi detalja u vezi razgovora za posao, pozovite telefonom:

011/2862 585 od 08 - 17 časova.

Lokacija posla:
- Beograd
Kategorija:
- Turizam, Ugostiteljstvo, Putovanje
- Saobraćaj, Transport, Logistika, Carina
- Prehrambena industrija
Nivo obrazovanja:
Minimum: III Stepen - SSS srednja škola (3 godine)
Maksimum: V Stepen - VKV - SSS srednja škola
Trajanje oglasa:
21.9.2021. do 6.10.2021.