Ne prikazuj ovu poruku ponovo

Vrući poslovi: Account Manager

Poslovi na istoj lokaciji

Beograd

Konkurs za oglas "Account Manager" kompanije Glo Cap Solutions d.o.o. je istekao i konkurisanje na oglas je onemogućeno!

Kompanija:
Glo Cap Solutions d.o.o.
Adresa:
Beograd, Zelengorska 1g

Account Manager

GloCap Solutions d.o.o. je deo internacionalne grupe, koja pruža marketinške usluge poznatim svetskim brendovima. Nakon više od 10 godina iskustva u marketingu, odlučili smo da osnujemo zastupništvo i u Beogradu. U poslednjih 10 godina smo razvili, uspešna zastupništva u: Bukureštu u Rumuniji, Sofiji i Varni u Bugarskoj, Kišnjevu u Moldaviji, Tirani u Albaniji, Brnu u Češkoj, Varšavi u Poljskoj, Tel Avivu u Izraelu i Kijevu u Ukrajini. Zastupništvo u Beogradu je deseto u našem portfoliju.

Opis posla:

  • Dnevna komunikacija sa klijentima  putem telefona.
  • Prezentovanje usluga i proizvoda potencijalnim klijentima iz naše baze kontakata.
  • Kreiranje mesečnih i dnevnih targeta.
  • Kreiranje statistike.
  • Odgovaranje na dolazne pozive i pružanje pomoći korisnicima u cilju rešavanja novih zahteva.

Šta očekujemo:

  • Izražene komunikacione i pregovaračke sposobnosti.
  • Pozitivan stav i razumevanje potreba klijenata.
  • Želja za novim znanjem i usavršavanjem veština.
  • Ambicija za izgradnjom karijere i napredovanje u kompaniskoj hijerarhiji.
  • Istraživanje tržišta iz delatnodti klijenata.
  • Praćenje trendova iz delatnosti klijenata.
  • Preciznost.
  • Samoinicijativa.
  • Liderske sposobnosti.
  • Spremnost na prekovremeni rad i rad pod pritiskom.
  • Poznavanje rada na računaru.

Šta nudimo:

  • Brzo napredovanje.
  • Kompetativni paket plate koji uključuje: fiksnu platu, proviziju i bonuse.
  • Penziono i zdravstveno osiguranje.
  • Kurs o osnovama poslovanja (početni u lokalnoj kancelariji i u inostranstvu prilikom unapređenja).
  • Teretana i Fitness.
  • Rad u prijatnom, mladom, internacijalnom timu.
  • Mesečne nagrade za najuspešnije.
  • Plaćeni putni troškovi.
  • Korporativne zabave.
  • Team building.

Lokacija posla:
- Beograd
Kategorija:
- Konsalting
- Bankarstvo, Finansije, Osiguranja
- Advertising, PR, Marketing
Nivo obrazovanja:
Minimum: IV Stepen - SSS srednja škola (4 godine)
Trajanje oglasa:
10.5.2018. do 9.6.2018.