Ne prikazuj ovu poruku ponovo

Vrući poslovi: Administrativni radnik/radnica

Konkuriši za ovaj posao
Pošaljite oglas prijatelju

Više poslova iz kategorije

Administracija, KnjigovodstvoEkonomija

Poslovi na istoj lokaciji

Novi Sad

Poslovni adresar Srbije

Izrada sajta
Kompanija:
Veleprodaja i maloprodaja

Privredno društvo iz Novog Sada (proizvodnja i prodaja prehrambenih proizvoda) raspisuje konkurs za poziciju:

ADMINISTRATIVNI RADNIK/RADNICA

Opis posla:

  • Rad na telefonskoj centrali i komunikacija sa klijentima
  • Kancelarijski poslovi (skeniranje, kopiranje, ažuriranje, nabavka kancelarijskog materijala)
  • Uredno i savesno vođenje poverene dokumentacije
  • Iskustvo na sličnim poslovima obavezno, minimum 2 godine.

Očekujemo Vaše prijave.

Lokacija posla:
- Novi Sad
Kategorija:
- Administracija, Knjigovodstvo
- Ekonomija
Nivo obrazovanja:
Minimum: IV Stepen - SSS srednja škola (4 godine)
Maksimum: VII-1 Stepen - VSS visoka stručna sprema
Trajanje oglasa:
9.10.2017. do 8.11.2017.