Vrući poslovi: Agent prodaje turističkih aranžmana u poslovnici u Kruševcu

Poslovi na istoj lokaciji

Kruševac

Poslovni adresar Srbije

Izrada sajta

Konkurs za oglas "Agent prodaje turističkih aranžmana u poslovnici u Kruševcu" kompanije Fly Fly Travel je istekao i konkurisanje na oglas je onemogućeno!

Kompanija:
Fly Fly Travel

Kompanija FLY FLY TRAVEL bavi se prodajom avio karata i jedna je od vodećih firmi u svojoj branši na srpskom i regionalnom tržištu. Kompanija postoji od 2009. godine, a nakon proboja na tržištu prodaje i rezervacije avio karata, Fly Fly Travel počinje da prodaje krstarenja i turističke aranžmane. U poslednjih godinu dana, kompanija nezadrživo raste, i sada posluje u zemlji, region i zemljama Evropske Unije.

Agent prodaje turističkih aranžmana u poslovnici u Kruševcu

m/ž

Opis posla:

  • Precizno informisanje klijenata o ponudi turističkih aranžmana

  • Rezervacija i prodaja turističkih aranžmana

  • Obrada zahteva putnika

  • Komunikacija sa subagentima i poslovnim saradnicima

  • Rad na osmišljavanju i unapređenju prodaje

Uslovi:

  • Najmanje 1 godina radnog iskustva u direktnoj prodaji aranžmana

  • Poželjno iskustvo i/ili poznavanje sistema za prodaju avio karata

  • Obavezno znanje rada u nekom od rezervacionih sistema

  • Minimum SSS sprema, turističkog, društvenog ili ekonomskog usmerenja (VSS je prednost)

  • Iskustvo u radu sa klijentima

  • Viši nivo znanja engleskog jezika (znanje više stranih jezika je prednost)

  • Viši nivo znanja rada na računaru (MS Windows i MS Office paket)

Sposobnosti:

  • Analitičnost, sistematičnost i preciznost u radu

  • Pregovaračke sposobnosti, komunikativnost

  • Sposobnost rada pod pritiskom

Nudimo Vam:

  • Prijatno radno okuženje

  • Brz profesionali razvoj i napredak u karijeri

  • Besplatne kurseve i usavršavanja

Ukoliko ste zainteresovani za rad u našoj kompaniji, molimo Vas da pošaljete radnu biografiju (CV) sa fotografijom do 30.06.2017. Samo kandidati koji uđu u uži izbor će biti kontaktirani. Dostavljanjem biografije kandidat daje pristanak da kompanija njegove lične podatke obrađuje u postupku selekcije u skladu sa Zakonom o zaštiti podataka o ličnosti.

Lokacija posla:
- Kruševac
Kategorija:
- Ekonomija
- Komercijala, Prodaja
- Turizam, Ugostiteljstvo, Putovanje
Nivo obrazovanja:
Minimum: IV Stepen - SSS srednja škola (4 godine)
Maksimum: VII-1 Stepen - VSS visoka stručna sprema
Trajanje oglasa:
15.6.2017. do 30.6.2017.