Preuzmite android aplikaciju odmah!
Ne prikazuj ovu poruku ponovo

Vrući poslovi: Bartender - mixologis

Više poslova iz kategorije

Turizam, Ugostiteljstvo, Putovanje

Poslovi na istoj lokaciji

Inostranstvo

Konkurs za oglas "Bartender - mixologis" kompanije Partners&Orka je istekao i konkurisanje na oglas je onemogućeno!

Opis kompanije:

Partners&Orka d.o.o. je privredno društvo koje pruža širok dijapazon usluga iz domena marketinga, konsaltinga, zapošljavanja, pravnih poslova, ljudskih resursa, privremenog zapošljavanja i ostalih aktivnosti koje su neophodne za poslovanje Vaše kompanije.

Kompanija:
Partners&Orka
Adresa:
Beograd, Durmitorska 14

Partners&Orka doo licencirana agencija za zapošljavanje i ljudske resurse za svog renomiranog klijenta, potražuje radnike za poziciju:

BARTENDER - MIXOLOGIS

veći broj izvršilaca posla
Mesto rada: Valleta, Malta

Restoran se nalazi na glavnom trgu prestonice Malte. Restoran je miks američke i
mediteranske kuhinje sa širokim izborom viskija i drugih žestokih pića. U sklopu
objekta postoje 3 outleta: Kafeterija, Bistro restoran i Whisky&Lounge bar.

OPIS POSLA:

  • Pravljenje alkoholnih i bezalkoholnih koktela;
  • Služenje pića;
  • Prezentovanje menija gostima;
  • Briga o poštovanju USPH standarda.

USLOVI KOJE KANDIDAT TREBA DA ISPUNJAVA:

  • Potrebno je odlično poznavanje engleskog jezika;
  • Znanje o pićima I bar kulturi;
  • Korišćenje barskih alata;
  • Iskustvo u pravljenju koktela;
  • Poznavanje brendova;
  • Up selling prodaja i 2-3 godine iskustva u lounge barovima sa 4* ili 5*, ili godinu dana rada u baru hotela visoke kategorije ili na kruzeru;
  • Kandidat da nije biti osuđivan niti pod istragom
  • Razvijene komunikacione veštine i profesionalnost
  • Prednost imaju kandidati sa EU pasošem za kandidate koji ne poseduju
  • EU dokumenta izrada radnih dozvola I viza

POSLODAVAC OBEZBEĐUJE:

  • Avio kartu i privremen smeštaj uz refundaciju od zarade
  • Ugovor u trajanju od godinu dana sa opcijom produžetka sa probnim radom od 6 meseci
  • Početnu satnicu od 5 evra + bakšiš u zavisnosti od kandidata i procene njegovog rada.
  • Osigurano je povećanje od 1 evro po satu u toku trajanja ugovora
  • Bezbednost I zdravlje na radu, opremu za rad, lekarski pregled
  • Svaki zaposleni ima minimum 180 radnih sati mesečno

Kandidati koji žele ovu vrstu radnog angažovanja i ispunjavaju uslove za rad svoje
prijave- CV sa fotografijom mogu dostaviti lično na adresu Durmitoska 14,
Beograd ili proslediti putem elektronske pošte.

Prijavu slati elektronskim putem.
Kandidati koji prijave prosledjuju putem elektonske pošte saglasni su da se njihovi
podaci mogu koristiti za potrebe selekcije i prosleledjivanje kadrova u smislu
Zakona ozaštiti podataka isključivo za posao za koji konkurišu .

Bliže informacije se mogu dobit i na kontakt telefon 011/3611254 ili
064/1260055 (viber) u periodu od 9-16h, svakog radnog dana.

Lokacija posla:
- Inostranstvo
Kategorija:
- Turizam, Ugostiteljstvo, Putovanje
Nivo obrazovanja:
Minimum: IV Stepen - SSS srednja škola (4 godine)
Trajanje oglasa:
19.2.2020. do 5.3.2020.