Ne prikazuj ovu poruku ponovo
Od sada LAKO DO POSLA i na mobilnom telefonu!
Preuzmite android aplikaciju odmah!
Ne prikazuj ovu poruku ponovo

Vrući poslovi: Baštovan - vrtlar

Konkurs za oglas "Baštovan - vrtlar" kompanije Partners&Orka je istekao i konkurisanje na oglas je onemogućeno!

Opis kompanije:

Partners&Orka d.o.o. je privredno društvo koje pruža širok dijapazon usluga iz domena marketinga, konsaltinga, zapošljavanja, pravnih poslova, ljudskih resursa, privremenog zapošljavanja i ostalih aktivnosti koje su neophodne za poslovanje Vaše kompanije.

Kompanija:
Partners&Orka
Adresa:
Beograd, Durmitorska 14

Partners & Orka, licencirana agencija za zapošljavanje i reklamna
agencija iz oblasti ljudskih resursa za svog renomiranog klijenta
Vrtlarsko preduzeće- rasadnik ukrasnog drveća i cveća koje se nalazi u
Sloveniji radi oglašavanje za potražnjom većeg broja izvršioca posla na
poziciji:

Baštovan - Vrtlar

sa EU dokumentima, lice koje će biti odgovorno
za uređenje vrtova po narudžbini klijenata.

(Potrebno je pet izvršioca posla)

Lokacija rada: Ljubljana, Slovenija

Obavezan uslov:

  • Mogu konkurisati kandidati sa pasošima ili ličnom kartom zemalja EUnije
  • ostale se prijave neće uzimati u razmatranje!

Angažovanje radnika: od 01.03. - 01.12.2019. (Postoji mogućnost stalnog
zaposlenja).

Opis poslova:

  • Rad u rasadniku ukrasnog drveća i cveća, uređenje vrtova po narudžbini klijenta
  • Okopavanje i plevljenje korova
  • Redovno održavanje i zalivanje sadnica
  • Košenje i orezivanje trave
  • Presađivanje cveća

Uslovi za ispunjenje radnih zadataka:

  • Kandidati koji nisu osuđivani niti pod istragom
  • Radno iskustvo na istim poslovima obavezan uslov minimum 6 meseci ili jedna godina
  • minimum SSS do VSS
  • samoinijativnost, komunikativnost i odgovornost u radu
  • motivacija za radi efikasnot u radu
  • sporazumevanje na srpskom jeziku
  • poželjno posedovanje vozačke dozvole B kategorije

Poslodavac obezbeđuje:

  • Bezbednost i zdravlje na radu i svi benefiti iz radnog odnosa zemlje zaposlenja
  • Plaćen godišnji odmor
  • Obezbeđen obrok i smeštaj od strane poslodavca
  • Postoji mogućnost zapošljavanja bračnog para (obezbeđen zaseban smeštaj za bračni par)
  • Bonusi na kraju godine
  • Ugovor o radu na određeno vreme, sa tendencijom stalnog zaposlenja
  • Zarada za muškarce od 6 evra po satu, za žene od 5,50 po satu (neto zarada)
  • 230-240 radnih sati mesečno
  • nedelja i praznici su uvek slobodni

Kandidati koji uđu u uži izbor u obavezi su da dostave:

  • Kopiju pasoša prva strana ili Kopiju lične karte
  • Potvrdu o neosuđivanosti

Napomena:
Kandidati koji prijave CV prosleđuju putem elektronske pošte saglasni su
da se njihovi podaci mogu koristiti za potrebe selekcije i prosleđivanja
kadrova u smislu Zakona o zaštiti podataka o ličnosti.

Kandidati prijave mogu slati elektronskim putem ili lično na adresu Durmitorska 14, Beograd radi bližih informacija.
Bliže informacije se mogu dobiti na kontakt telefone: 064/1260055, 011/2683486.

Sve ostale informacije o firmi možete pogledati na

Lokacija posla:
- Inostranstvo
Kategorija:
- Poljoprivreda, Ribarstvo, Šumarstvo, Drvna industrija
- Popravke i održavanje
- Zanatske usluge
Nivo obrazovanja:
Minimum: IV Stepen - SSS srednja škola (4 godine)
Maksimum: VII-1 Stepen - VSS visoka stručna sprema
Trajanje oglasa:
29.1.2019. do 13.2.2019.